*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Sensum Mare

Historia marki SENSUM MARE NATURAL SKINCARE

SENSUM MARE NATURAL SKINCARE to polska marka naturalnych kosmetyków powstała w 2017 roku, która bardzo szybko zaznaczyła swoją obecność w branży beauty. Jej założycielami są Maciej Tęsirowski i Łukasz Kołodziejek - pasjonaci pielęgnacji oraz wielcy wielbiciele kobiet. To właśnie kobiety, które towarzyszyły autorom SENSUM MARE NATURAL SKINCARE od najmłodszych lat stanowiły inspirację do stworzenia marki. Wsparcie i wkład w podejście do piękna miały zarówno damskie postaci z życia rodzinnego, jak i obecne grono przyjaciółek. Nie chodzi wyłącznie o estetyczne dziedzictwo, ale także konkretne cechy takie jak: wytrwałość, determinacja, ciekawość świata, niechodzenie na skróty czy otwartość na ludzi. Marka SENSUM MARE NATURAL SKINCARE to także efekt żarliwej fascynacji związanej z branżą kosmetyczną oraz hołdowanie wartością takim jak dbałość o środowisko czy ekologiczne trendy. Siła kobiet oraz siła natury stały się kluczowym impulsem do stworzenia autorskiej marki. Symbolem SENSUM MARE NATURAL SKINCARE jest kropla utworzona z liter S - symbol czystości, doskonałości i nieprzemijalności.

SENSUM MARE NATURAL SKINCARE opiera się  na trzech filarach. Pierwszym z nich jest wiedza oparta na współpracy z najlepszymi fachowcami w kraju. Drugi to bezpieczeństwo, co oznacza, że wszystkie produkty podlegają licznym badaniom nim zostaną dopuszczone do sprzedaży oraz wykonywane są badania dodatkowe potwierdzających skuteczność i kompleksowe działanie. Trzeci filar SENSUM MARE NATURAL SKINCARE to siła na którą składają się potężne moce: siła kobiet i siła natury.

SENSUM MARE NATURAL SKINCARE – Sekret piękna ukryty w algach

Znakiem rozpoznawczym polskiej marki SENSUM MARE NATURAL SKINCARE są receptury kosmetyków oparte na naturalnych składnikach aktywnych pochodzenia morskiego. To unikalne połączenie alg z wodą z lodowca, które jest niezwykle odżywcze dla skóry. Produkty marki SENSUM MARE stanowią naturalny wybór w codziennej pielęgnacji skóry twarzy dla kobiet, które oczekują od kosmetyków wysokiej jakości naturalnych składników aktywnych, zaawansowanych oraz innowacyjnych receptur i przede wszystkim widocznego działania. SENSUM MARE NATURAL SKINCARE zostało stworzone z myślą o świadomych oraz aktywnych kobietach, które kompleksowo dbają o swoje zdrowie, urodę i przywiązują szczególną uwagę do składu produktów, dla których dobry kosmetyk jest uzupełnieniem stylu życia. To dla takich kobiet powstała receptura SENSUM MARE NATURAL SKINCARE, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia i w nadzwyczajny sposób odżywia skórę twarzy.

Kosmetyki SENSUM MARE NATURAL SKINCARE, to moc wyselekcjonowanych składników aktywnych

Założycielom marki SENSUM MARE zależało na stworzeniu wyjątkowo skutecznych i bezpiecznych kosmetyków, które łączą w sobie od 18 do 27 składników aktywnych zamkniętych w jednym produkcie. Urzekające urodą i estetyką opakowania kremów do twarzy, serów czy peelingów skrywają w sobie sekret długowiecznego piękna.

SENSUM MARE NATURAL SKINCARE nawiązuje do pierwotnego bogactwa świata morskiego oraz roślinnego, skąd czerpie naturalne składniki aktywne. W unikalny sposób łączy algi morskie z wodą z lodowca norweskiego. W recepturach znajdują się również opatentowane składniki i wyszukane ekstrakty roślinne. Polska marka kosmetyczna stawia na innowacyjne formuły. Dlatego współpracuje z najlepszymi polskimi laboratoriami, a składniki aktywne i surowce dostarczają jej znani światowi producenci. SENSUM MARE NATURAL SKINCARE promuje świadome zakupy i edukację kobiet odnośnie zapoznawania się ze składem kosmetyków (INCI) przed ich kupnem.

Kremy SENSUM MARE NATURAL SKINCARE - naturalne wsparcie kobiecego piękna, także porcelanowej cery

Twórcy marki SENSUM MARE NATURAL SKINCARE postanowili wsłuchać się w potrzeby swoich klientek i uwzględnić posiadaczki porcelanowej cery. Na co dzień muszą się one mierzyć z problemem znalezienia oraz dobrania idealnego kremu BB, który będzie miał odpowiednio jasny odcień. Linia Algotone okazała się wielkim sukcesem, za sprawą którego grono wielbicielek SENSUM MARE NATURAL SKINCARE się rozrosło. Już po jej premierze, założyciele marki uzupełnili serię o Sensum Mare Algotone multi-pielęgnacyjny krem BB który jest jasny, tylko lekko koloryzujący, dodatkowo ma bardziej chłodny ton o naturalnym wykończeniu.

Flagowym produktem SENSUM MARE NATURAL SKINCARE jest Sensum Mare Algorich Zaawansowane serum rewitalizujące, które otrzymało ważną nagrodę branżową. Skoncentrowane serum do twarzy zostało stworzone z myślą o specjalistycznej pielęgnacji cery suchej i bardzo suchej. Potężna dawka 24 składników aktywnych skutecznie redukuje zmarszczki oraz oznaki starzenia. Jest bogate w ekstrakt z 7 alg, który wzmacnia i rewitalizuje skórę. Sensum Mare Algorich Zaawansowane serum rewitalizujące to unikalne połączenie alg z wodą z lodowca, bogate w minerały i pierwiastki śladowe.

Sensum Mare Algoeye zaawansowany i bogaty krem pod oczy powstał w odpowiedzi na potrzeby zaawansowanej i naturalnej pielęgnacji delikatnej skóry pod oczami. Kosmetyk SENSUM MARE NATURAL SKINCARE, to znakomite połączenie wody z lodowca norweskiego, siedmiu rodzajów alg morskich oraz ekstraktów i olejków roślinnych wpływa na zmniejszenie obrzęków, oraz cieni pod oczami. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki od środka oraz znacząco wpływa na ich zmniejszenie. Wyjątkowy składnik Corneosticker tworzy po aplikacji „drugą skórę”, działając jak aktywny opatrunek, odnawia i poprawia wygląd skóry, wygładza, rozjaśnia i redukuje niedoskonałości.

Czy kosmetyki SENSUM MARE NATURAL SKINCARE są wegańskie?

Marka SENSUM MARE NATURAL SKINCARE dba o przejrzystość procesu produkcji i wśród kluczowych wartości, które wyznaje jest ekologia i poszanowanie natury. Dlatego jej kosmetyki mają certyfikat VIVA, co oznacza że są odpowiednie dla wegetarian i wegan. Tworząc kosmetyki SENSUM MARE jej założyciele przykładają dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa ludzi i środowiska, a także dbają o skuteczność i przejrzystość surowców oraz ich źródeł i sposobu pozyskiwania. Istotną idea dla SENSUM MARE NATURAL SKINCARE jest kierowanie się zasadami zrównoważonego rozwoju w nurcie troski o zdrowie oraz wpływu naszych działań na środowisko naturalne i społeczeństwo.

Marka SENSUM MARE NATURAL SKINCARE kocha zwierzęta, dlatego żaden z jej kosmetyków i surowców w nich użytych nie był testowany na zwierzętach. To oznacza, że w składach produktów polskiej marki kosmetycznej nie ma żadnych składników odzwierzęcych.