*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Tołpa

Kilka słów o nas.

Jesteśmy polską marką tworzącą dermokosmetyki i kosmetyki dopasowane do różnych typów skóry.

Dbamy o to, aby wszystkie były hypoalergiczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej.

We wszystkich naszych kosmetykach wykorzystujemy torf tołpa®. Jego działanie wzmacnia odporność, przyspiesza regenerację i poprawia kondycję skóry. Jest również bardzo dobrym antyoksydantem – to broń w walce z wolnymi rodnikami. Wspomaga też układ immunologiczny, chroniąc skórę przed czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Nasze kosmetyki

Tworzymy je z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. My również uważamy, że najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.

Dlatego sami o sobie chcemy i lubimy mówić wprost.

Tworzymy kosmetyki i ciągle chcemy robić to jeszcze lepiej. Lepiej, czyli mądrzej, bardziej ekologicznie, trafniej. Dlatego dziś zamiast molekuł, drobinek złota, kawioru i innych ,,sezonowych hitów” używamy bezpiecznych, skutecznych składników roślinnych.

Inteligentna jest u nas nie cząsteczka, a pielęgnacja. Sensowniej, prawda?

Jasne, że staramy się być ekologiczni i dbamy o to, aby opakowania w całości nadawały się do recyklingu. Ale nie chcemy nikomu wmawiać, że stosując kosmetyki z naturalnymi składnikami można przenieść się na „łono natury”.

Dla nas najważniejsza jest skuteczność. Wybraliśmy więc, na przykład, aluminiowe tuby, dzięki czemu nasze kremy dłużej zachowują swoje działanie. 
A opracowując poszczególne receptury chcieliśmy jak najlepiej wykorzystać regenerujące właściwości torfu i borowiny.

To prawda, że tworzymy nasze kosmetyki ze składników absolutnie niezbędnych. Żadnych polepszaczy. Nie stosujemy także sztucznych barwników, przez co nasze kosmetyki mają naturalny kolor. Ale nie chcemy udawać, że jesteśmy idealni. Bo ciągle się rozwijamy eliminując lub ograniczając ilość konserwantów. Mamy jasno określone cele i nie tracimy wiary. Codziennie stawiamy krok naprzód.