*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Veoli Botanica

Veoli Botanica to polska marka wegańskich kosmetyków naturalnych, zaprojektowana zgodnie z filozofią ,,Clean Beauty’’. To najbardziej wymagający, bezkompromisowy trend kosmetyków naturalnych, koncentrujący się wyłącznie na wegańskich składnikach, odpowiedzialnej produkcji, bezpieczeństwie oraz niezawodnym efekcie produktów.
Kosmetyki Veoli Botanica zostały stworzone z myślą o tym, aby zadbać o wszystkie potrzeby skóry, aktywnej, świadomej kobiety XXI wieku.
Przesuszenie, nadwrażliwość i skłonność do podrażnień to jedne z głównych powodów utraty elastyczności oraz naturalnego blasku, a także przedwczesnego starzenia się skóry (zjawisko zwane inflammaging). Aby temu zapobiec, Veoli Botanica stawia na innowację biotechnologiczną, aktywne kompleksy roślinne, a także ultranowoczesne formuły oparte o naturalne składniki jak: Gemmocalm®, Hydroavena™ HpO, LycoMega® Polyplant Red Fruits, Biophilic™ H, pozyskiwane z najlepszych, ekologicznych polskich oraz zagranicznych plantacji superplants i superfoods.
Produkty do codziennej pielęgnacji są zaprojektowane tak, aby odżywiać i chronić nawet najbardziej wrażliwą skórę. Luksusowe formuły zostały potwierdzone m.in. w certyfikatach Viva!, Polski Produkt, Peta.
Wszystkie produkty umieszczone są w opakowaniach z farmaceutycznego szkła najwyższej jakości, podlegającego recyklingowi. Veoli Botanica wierzy w skuteczność najnowszych metod pozyskiwania składników, które potrafią wydobyć z natury to co najlepsze, jednocześnie z poszanowaniem jej integralności. Dlatego do produkcji używane są jedynie surowce przyjazne środowisku, wytwarzane przy użyciu technologii niskoenergochłonnej.