*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: WAX

Marka WAX to synonim wyjątkowych produktów. Laboratorium Pilomax od ponad 25 lat przekształca swoją pasję w zaawansowane dermokosmetyki, stanowiące odpowiedź na najwyższe wymagania bezpieczeństwa, skuteczności i wiarygodności.

Henna stała się inspiracją do stworzenia unikalnych kosmetyków dermokosmetycznych Laboratorium Pilomax. Już w 1990 roku, firma wprowadziła na rynek pierwsze maski WAX oparte głównie na ekstrakcie z henny - lawsonii inermis. To właśnie ta niezwykła roślina, znana ze swojej zdolności do łączenia się z keratyną włosa oraz dobroczynnego wpływu na skórę i mieszki włosowe, stała się podstawą dla oryginalnych ,,WAX-ów" Pilomax.

Jakość to fundament, na którym opiera się marka. Współpraca z najlepszymi europejskimi laboratoriami, starannie wyselekcjonowane surowce z ekologicznych upraw, mimetyczna keratyna, unikalne kompleksy Rovisome®, pantenol i liczne ekstrakty roślinne to tylko niektóre z komponentów, które tworzą zaawansowane dermokosmetyki w portfolio Pilomax. Wszystko to w myśl zasady, że piękne włosy można osiągnąć tylko dzięki zdrowej skórze głowy, co jest zgodne z wielokierunkowym działaniem fenomenalnej henny.

Zaufanie Klientów to priorytet marki, które budowane jest na solidnych fundamentach. Laboratorium Pilomax opiera swoją ofertę na gruntownej wiedzy medycznej i trychologicznej dotyczącej problemów skóry głowy i włosów. Autorskie receptury, starannie dobrane aktywne składniki pochodzące tylko od certyfikowanych dostawców oraz eliminacja substancji potencjalnie drażniących lub alergizujących to elementy, które pozwalają Klientom czuć się pewnie i zaufać marki. Skuteczność działania produktów jest dla Pilomax priorytetem, co pozwala spełniać rzeczywiste potrzeby i oczekiwania Klientów, stawiając na ich zdrowie i piękno.