*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: ZIÓŁKO

Zioła to zdrowie – do tych słów przykładamy szczególną uwagę. Nad wysokim standardem pakowanego materiału czuwa nowoczesne, świetnie wyposażone laboratorium zakładu. Dzięki temu zyskujecie pewność, że stosowanie naszych produktów wyjdzie Wam na zdrowie. Nasze zioła pozyskujemy z ekologicznie czystej Lubelszczyzny. Jest to wyjątkowy region w skali całego kraju, na terenie którego można znaleźć wyjątkowo dziewicze obszary, nieskażone jeszcze cywilizacją. Wybór tego miejsca nie jest bez znaczenia – mieliśmy na uwadze prozdrowotne właściwości roślin.
Filarem marki „Ziółko” jest Przedsiębiorstwo Handlowe Krautex zajmujące się ziołami od 1992 roku. Firma posiada certyfikowany system jakości HACCP. Jego uzyskanie wymaga spełnienia rygorystycznych norm procesowych. Tym samym otrzymujecie od nas gwarancję, że nasze produkty przestrzegają najwyższych norm jakościowych.
Niewątpliwym atutem firmy jest osobista znajomość plantatorów. Nasi stali dostawcy posiadają doświadczenie w uprawie ziół, trzymając stałą, wysoką jakość. Jesteśmy w stanie precyzyjnie wskazać, od kogo pochodzą zioła, które znajdziecie w naszej ofercie. Starannie dobieramy swoich dostawców po to, byście mieli pewność jakości naszej oferty.