*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

MilaCOVID-19 Szybki Test Antygenowy ze Śliny, 1 szt.

test diagnostyczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

MilaCOVID-19 Szybki Test Antygenowy ze Śliny, 1 szt. MilaCOVID-19 Szybki Test Antygenowy ze Śliny, 1 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

MilaCOVID-19 Szybki Test Antygenowy ze Śliny 1 Sztuka

MilaCovid to antygenowy test ze śliny do jednorazowego użycia. Zestaw testowy przeznaczony do wykrywania nowych koronawirusów SARS-CoV-2 w ludzkiej ślinie, które powodują COVID-19. Test antygenowy ze śliny uzyskuje jedynie wstępne wyniki, końcowe potwierdzenie powinno być oparte na wynikach diagnostyki klinicznej.

Przed testowaniem nie należy wkładać niczego do ust, w tym jedzenia, napojów, gumy ani wyrobów tytoniowych przez co najmniej 10 minut przed pobraniem. Przed wykonaniem testu należy umyć ręce mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund. Jeśli mydło i woda nie są dostępne, należy użyć środka do dezynfekcji rąk z zawartością co najmniej 60% alkoholu.

Sposób Użycia:

1. Pobieranie próbek, wyjmij lejek i plastikową probówkę, nałóż lejek na probówkę. Głęboko kaszlnij 3-5 razy. Delikatnie wypluj ślinę do lejka. Ślina (niepieniąca się) powinna właśnie osiągnąć wysokość linii skali. Uwaga: Jeśli nie ma wystarczającej ilości zebranej śliny z jamy ustnej, powtórz powyższe kroki pobierania próbki. Umieścić zużyty lejek w plastikowej torbie bezpieczeństwa biologicznego.

2. Przygotowanie próbki, umieść probówkę w plastikowym uchwycie. Rozerwij, aby otworzyć i dodać całą zawartość substancji buforowej do probówki ze śliną. Załóż końcówkę na probówkę. Delikatnie ściśnij probówkę 10-15 razy, aby dobrze wymieszać.

3. Testowanie, wyjmij urządzenie testowe z zamkniętego woreczka foliowego i użyj go w ciągu godziny. Najlepsze wyniki uzyskamy, jeśli badanie zostanie wykonane natychmiast po otwarciu torebki foliowej. Umieść kasetę testową na płaskiej i równej powierzchni. Odwrócić probówkę i dodaj 2 krople roztworu do dołka (S) próbki urządzenia testowego, a następnie nastaw minutnik. Nie przesuwaj kasety testowej podczas wywoływania testu.

4. Odczytaj wynik po 15 minutach. Nie interpretuj wyniku po 20 minutach. Po zakończeniu testu wszystkie elementy zestawu testowego należy umieścić w plastikowej torbie bezpieczeństwa biologicznego i zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie należy używać ponownie żadnych zużytych elementów zestawu. Po próbnym usunięciu dokładnie umyć ręce

Zawartość zestawu:

- Substancja buforowa 1 szt.
- Urządzenie testowe 1 szt.
- Torba bezpieczeństwa biologicznego 1 szt.
- Wkładka do opakowania 1 szt.
- Urządzenie do pobierania 1 szt.

Podmiot odpowiedzialny:

Milapharm Sp.z o.o.

 

Dodatkowe informacje

Marka
Marka TEST DIAGNOSTYCZNY
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny