Naturell Chrom Organiczny + Wit.B3

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_15318
Opis produktu

Naturell Chrom Organiczny + Witamina B3 60 Tabletek Instant

Chrom jest pierwiastkiem śladowym, jego niski poziom w organizmie żywym prowadzi do zaburzeń w metabolizmie węglowodanów i lipidów.
Bogatym źródłem chromu w diecie są drożdże, wątroba, mięso, ryby, jaja oraz produkty pełnoziarniste. Na stężenie chromu w organizmie ma niekorzystny wpływ dieta bogata w cukry proste. Prowadzi ona do obniżania się jego poziomu. Objawami niskiego poziomu chromu w organizmie mogą być: obniżona tolerancja glukozy, hiperglikemia, zwiększenie poziomu cholesterolu i triglicerydów itp.

Zawarty w preparacie chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Chrom w postaci organicznej ma wyższą biodostępność niż ten w formie nieorganicznej. Dlatego też stosowanie chromu w formie organicznej łatwiej uzupełni jego braki w organizmie

Dawkowanie:
Dorośli 1 tabletka dziennie po posiłku.

Tabletka do ssania Instant to innowacyjna postać preparatów Naturell, opracowanych w szwedzkim Laboratorium Badawczym Naturell:
- Nie wymaga połykania ani popijania
- Szybko rozpuszczająca się na języku
- Wygodne stosowanie
- Nowoczesna postać opracowana w celu szybszego przyswajania składników.

Składniki:

Naturell Chrom Organiczny + Wit.B3 Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Łodzi

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi