*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Neno Bella Laktator Dwufazowy, 1 szt.

laktator elektryczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Neno Bella Laktator Dwufazowy, 1 szt. Neno Bella Laktator Dwufazowy, 1 szt.
Cena od 204,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Neno Bella Laktator Elektroniczny Dwufazowy 1 Sztuka

Laktator elektroniczny Neno Bella został zaprojektowany z myślą o matkach. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator elektryczny Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.

Laktator Neno Bella - właściwości:
- W KAŻDEJ SYTUACJI - Neno Bella to bezprzewodowy laktator, który może być użyty przez młodą mamę wszędzie. Możesz odprowadzać mleko w pracy, na wakacjach czy w podróży. W zestawie z laktatorem dołączona jest butelka na mleko, dzięki czemu możesz zacząć korzystanie z urządzenia po wyjęciu go pudełka.
- ŁATWE ŁADOWANIE - Akumulator laktatora jest ładowany poprzez przewód USB, dzięki czemu możesz naładować go wszędzie za pomocą Twojego powerbanku.
- WYSOKIEJ KLASY WYŚWIETLACZ - Wyświetlacz laktatora Neno Bella jest przejrzysty i czytelny, pokazując ci włączony tryb, wybrany stopień siły odsysania, pozostały czas pracy urządzenia i stan baterii. Obsługa urządzenia jest łatwa i przyjemna dzięki czterem dużym przyciskom.
- ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE - Obsługa Neno Bella odbywa się za pomocą panelu dotykowego, na którym jasno i wyraźnie widać wszystkie informacje. Dodatkowo, laktator zapamiętuje ostatnie ustawienia.
- STYMULACJA - Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.
- ŁATWA STERYLIZACJA - Elementy laktatora należy regularnie czyścić i poddawać dezynfekcji. Możesz zrobić to z użyciem wrzącej wody lub sterylizatora parowego, którego używasz do dezynfekcji butelek na mleko dla dziecka.
- PEŁEN ZESTAW - Nasza firma pracuje nad ulepszeniem laktatora Neno Bella, które pozwoli na odprowadzanie mleka z dwóch piersi w tym samym czasie. Będzie on w sprzedaży w roku 2021.
- ZDROWIE TWOJE I DZIECKA - Dzięki Neno Bella nie musisz budzić śpiącego dziecka, gdy odczuwasz potrzebę odprowadzenia pokarmu. Odciągnięte mleko możesz wykorzystać przy kolejnym karmieniu, dbając o zdrowy sen dziecka i higienę Twoich piersi.
- UNIWERSALNY - Laktator Neno Bella może być użyty przy różnych rozmiarach piersi, dzięki czemu każda młoda mama może bez obaw wybrać to urządzenie.
- ŁATWY W UŻYCIU - Wystarczy jedno kliknięcie. Laktator Neno Bella automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Dodatkowo urządzenie automatycznie wyłączy się po upływie 30 minut.
- HIGIENA - Specjalnie zaprojektowany system odsysania mleka z piersi sprawia, że pokarm nie cofa się, pomagając zachować jego świeżość i dbając o zdrowie młodej mamy.
- PRZYJAZNE DLA SKÓRY - Nakładka na pierś laktatora Neno Bella została wykonana z przyjemnego w dotyku japońskiego silikonu, który minimalizuje poczucie dyskomfortu oraz ułatwia odprowadzanie pokarmu. Żaden z elementów urządzenia nie zawiera BPA.

Dane techniczne:
Waga: 417g
Rozmiar: 105x53 mm
Port ładowania: USB typu C
Pojemność i rodzaj baterii: 3.7v 1400 mAh Li-Ion
Ilość trybów pracy: 6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania pokarmu
Czas ładowania: 2 godziny
Automatyczne wyłączenie: po 30 min
Siła odsysania w trybie poboru pokarmu: 18,9 - 42,9 kPa
Siła odsysania w trybie stymulacji: 3,9-38,9 kPa
Zawartość zestawu: Urządzenie pompujące, kabel USB-C, butelka na mleko, pokrywka lejka, lejek, podstawka na butelkę, zestaw ze smoczkiem, zawór x2, instrukcja.

Podmiot odpowiedzialny:
KGK TRADE sp. z o.o. sp.k
ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków

Dodatkowe informacje