*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Neno Butelka Z Systemem Grawitacyjnym 240 ml, 1 szt.

butelka dla dzieci

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Neno Butelka Z Systemem Grawitacyjnym 240 ml, 1 szt. Neno Butelka Z Systemem Grawitacyjnym 240 ml, 1 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Neno Bottle Butelka Do Karmienia Niemowląt i Nauki Picia 240 ml

Butelka Neno Bottle 240 ml do karmienia i nauki picia jest nie tylko kompatybilna ze wszystkimi laktatorami i akcesoriami Neno, ale również jest antykolkowa. Posiada specjalny pływak, który umożliwia stały dopływ płynu do smoczka, niezależnie od tego, w jakiej pozycji znajduje się butelka. Neno Bottle 240 ml przeznaczona jest dla dzieci pomiędzy 3. a 6. miesiącem życia.

Właściwości:
- Wielozadaniowa - Zaprojektowaliśmy butelkę Neno Bottle 240 ml tak, aby była ona wielozadaniowa. Nadaje się ona nie tylko do podawania mleka, ale również znakomicie sprawdzi się przy nauce picia wody czy herbatek.
- Antykolkowa - Butelka marki Neno posiada smoczek z wbudowanym zaworkiem antykolkowym, a ergonomiczny kształt przypominający pierś matki sprawi, że dziecko w naturalny sposób będzie korzystać z butelki.
- Bezpieczna - Produkt został wykonany z materiałów wolnych od bisfenolu i innych szkodliwych substancji. Seria Neno Bottle to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości.
- Magiczny pływak - W zestawie znajdziesz również rurkę zakończoną specjalnym pływakiem. Dzięki temu niezależnie od pozycji w jakiej Twoje dziecko trzyma butelkę, słomka będzie zawsze pod wodą umożliwiając swobodny przepływ płynu.
- Komfort użytkowania - Butelka z serii Neno Bottle jest wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia wygodny chwyt dorosłemu, a dodatkowe uszka to świetny wstęp do nauki samodzielnego picia.
- Wygoda i higiena - Dzięki szerokiej szyjce Neno Bottle 240 ml możesz teraz łatwo napełnić butelkę bez rozsypywania, a po użyciu z łatwością wymyjesz wszystkie zakamarki, aby zapewnić higienę i czystość.
- Uniwersalna - Neno Bottle 240 ml posiada w zestawie specjalny uchwyt, który pomoże Twojemu maluszkowi nauczyć się pić samodzielnie. Uchwyt można łatwo zdemontować, kiedy chcesz użyć butelki do karmienia mlekiem.
- Zgrana para - Butelki serii Neno Bottle są w 100% kompatybilne ze wszystkimi laktatorami marki Neno, dzięki czemu z łatwością możesz łączyć oba produkty.

Dane techniczne:
Waga: 0.158 kg
Wymiary: 17.5 × 8 × 11.5 cm
Skala na butelce: Tak
Materiał wykonania: PP/Silikon
Uchwyt do nauki picia: Tak
Rurka z pływakiem: Tak
Pojemność butelki: 240ml
Wymiary: 170×70 mm
Waga: 110g

Podmiot odpowiedzialny:
KGK TRADE sp. z o.o. sp.k
ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków

Dodatkowe informacje

Marka
Marka NENO