*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Neno Sinus Aspirator Do Noska, 1 szt.

aspirator do nosa dla dzieci

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Neno Sinus Aspirator Do Noska, 1 szt. Neno Sinus Aspirator Do Noska, 1 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Neno Sinus Aspirator Do Noska 1 Sztuka

Aspirator higieniczny do nosa Neno Sinus to urządzenie, którego potrzebuje każdy młody rodzic. Zwany również ‘katarkiem’ lub odkurzaczem do nosa, przyrząd ten służy do odciągania wydzieliny z dziecięcego noska. Małe dzieci nie rozumieją, gdy podtykamy im chusteczkę pod nos i każemy wydmuchać nozdrza, dlatego też rodzic musi sam ulżyć zatkanemu nosowi jego pociechy. Nos dziecka może być zatkany z wielu powodów, z czego najczęstszym są infekcje.

Oryginalnie, aspiratory nie były niczym więcej niż gumową rurką, przez którą rodzic sam zasysał wydzielinę w nosie dziecka. Neno Sinus jest, na szczęście, aspiratorem elektrycznym – wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by urządzenie samoistnie zaczęło zasysać tak zwane smarki z noska Twojego dziecka. Aspirator ma trzy siły zasysania, dzięki czemu możesz dostosować pracę urządzenia do gęstości wydzieliny i potrzeb Twojej pociechy.

W zestawie z urządzeniem dołączony jest zestaw silikonowych końcówek, dopasowanych do różnego wieku dzieci. Umieszczony w aspiratorze pojemniczek na wydzielinę jest zabezpieczony przed wyciekaniem dzięki specjalnej pokrywce z uszczelką. Dodatkowo, może on zostać wyciągnięty z aspiratora Neno Sinus i dokładnie umyty pod bieżącą wodą, zapewniają higienę użytkowania i zdrowie Twojego dziecka.

Aspirator Neno Sinus został wyposażony w dodatkowe oświetlenie LED, dzięki któremu możesz dokładnie zobaczyć wnętrze noska Twojego dziecka. Cicha praca urządzenia sprawia, że aspirator nie przestraszy ani nie obudzi Twojej pociechy, gdy korzystasz z urządzenia nocą. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dzięki czemu możesz umyć je pod bieżącą wodą.

Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 5V – 1A
Moc: 2.2W
Akumulator: 3.7V, litowy, 400 mAh
Wodoodporność: IPX6
Siła ssania: <~60kPa
Czas ładowania: około 1.5h
Czas działania: Około 1h
Waga: 153g
Wymiary: 154x32x70 mm (bez końcówki silikonowej)
Zawartość zestawu: 4x silikonowa końcówka, Pojemnik na wydzielinę, Pokrywka zapobiegająca cofaniu się wydzieliny z pojemnika, Zewnętrzna pokrywka pojemnika, Przewód USB (do ładowania).

Dodatkowe informacje