Nestle Nan Optipro Plus 1 Liquid, 500 ml

mleko modyfikowane dla dzieci
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

1,52 zł / 100 ml
Nestle Nan Optipro Plus 1 Liquid, 500 ml Nestle Nan Optipro Plus 1 Liquid, 500 ml
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

Opis produktu

Nestle Nan Optipro Plus 1 - mleko modyfikowane w płynie

Nestle NAN OPTIPRO Plus 1 HM-O to mleko modyfikowane w płynie przeznaczone dla zdrowych niemowląt od 1. dnia życia, które z różnych przyczyn nie są karmione piersią. Mleko jest gotowe do spożycia, wystarczy je przelać do butelki. Jest świetnym rozwiązaniem na spacerach i w czasie podróży z dzieckiem. Innowacyjna receptura mleka początkowego NAN OPTIPRO Plus 1 HM-O w płynie zawiera zaawansowaną technologię białka OPTIPRO, DHA*, witaminy oraz składniki mineralne.
*zawiera DHA (zgodnie z wymogiem dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt)

Składniki: woda, mleko odtłuszczone, laktoza (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej rzepakowy), odmineralizowana serwatka (z mleka), składniki mineralne (cytrynian wapnia, cytrynian potasu, chlorek potasu, chlorek magnezu, chlorek sodu, fosforan wapnia, siarczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu), 2'-fukozylo-D-laktoza (2'-FL) (z mleka), emulgator [lecytyny z (soi)], olej rybi, olej z Mortierella alpina, dwuwinian choliny, L-fenyloalanina, witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, A, B1, B6, B2, kwas foliowy, K, D, biotyna, B12), tauryna, inozytol, L-histydyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), nukleotydy, L-karnityna.

Wartość odżywcza:

Sposób przygotowania:

1. Umyj dokładnie ręce, zanim zaczniesz przygotowywać mleko. Upewnij się, że wszystkie potrzebne do karmienia przedmioty zostały dokładnie umyte. Wygotuj je przez 5 minut. Pozostaw pod przykryciem do chwili użycia.
2. Wstrząśnij dokładnie przed użyciem.
3. Odkręć nakrętkę i wlej wymaganą ilość mleka (zgodnie z tabelą karmienia) do wygotowanej butelki dla niemowląt.
4. Jeśli to konieczne, podgrzej butelkę w kąpieli wodnej (nie podgrzewaj w mikrofalówce). Sprawdź temperaturę mleka przed karmieniem dziecka.
5. Niewykorzystaną resztkę produktu wylej do zlewu w ciągu godziny od karmienia.
6. Pozostałe w kartonie mleko powinno być przechowywane w lodówce (3 do 8°C) i może być spożyte wyłącznie w ciągu 24 godzin od momentu otwarcia.

Uwaga! Podana wielkość porcji jest średnią, jaką zjada dziecko w danym wieku zależnie od indywidualnych potrzeb. Różnice mogą dotyczyć również liczby posiłków. Zawsze konsultuj ilość posiłków z lekarzem prowadzącym. Opakowanie zawiera 5 porcji mleka o pojemności 100 ml, zgodnie z tabelą karmienia.

Przechowywanie:

Przed otwarciem przechowuj w chłodnym i suchym miejscu z dala od bezpośredniego nasłonecznienia. Po otwarciu opakowania przechowuj mleko w lodówce nie dłużej niż 24 godziny.

Informacje dodatkowe

Kategoria
Wiek dziecka
Wiek dziecka od 1go dnia życia

Dostępność w Aptekach

Nestle Nan Optipro Plus 1 Liquid

Nestle Nan Optipro Plus 1 Liquid, 500 ml

mleko modyfikowane dla dzieci

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.