Octedin Mini 0+ Spray 20 ml

10.19 10,19 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
128793
Opis produktu

Octedin 0+ Spray 20 ml - środek higieniczno-kosmetyczny

Dla każdej mamy, pierwsze dni po powrocie ze szpitala z dzieckiem, są niezwykłym przeżyciem i wspaniałym wyzwaniem. Pielęgnacja skóry niemowlaka zdecydowanie różni się od tej, jakiej wymaga skóra osoby dorosłej. Jego bariera skórna jest cienka, a przez to podatna na podrażnienia i drobne zadrapania.

Octedin mini 0+ to płyn do pielęgnacji i przemywania skóry. Produkt zawiera wyciąg z aloesu i pantenol, które pielęgnują i regenerują naskórek, a także koją i łagodzą podrażnienia. Pantenol dodatkowo chroni i utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia skóry. Oktenidyna, zawarta w preparacie, wykazuje działanie antybakteryjne, co pomaga zachować czystość.

Płyn Octedin mini 0+ wspomaga pielęgnację naskórka u noworodków.

Produkt nie zawiera alkoholu, nie szczypie i nie podrażnia skóry.

Składniki: Aqua, Propylene Glycol, Panthenol, Aloe Arborescens Leaf Extract, Extract, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl.

Dawkowanie:
Octedin mini 0+ należy stosować bezpośrednio na pożądane partie skóry w postaci nierozcieńczonej. Pokryć obszar całkowicie i równomiernie, pozostawić na około 1 minutę. Nie spłukiwać!

Octedin Mini 0+ Spray 20 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 8 marca 2005 r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.