Olfen Żel

17.99 17,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
p_2183
Opis produktu

Wskazania

Produkt leczniczy działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu: pourazowych bólów ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów powstałych na skutek skręceń, nadwyrężeń lub stłuczeńbólu stawów , mięśni, ścięgien pochodzenia reumatycznego

Dawkowanie

Podanie na skórę.

Olfen Żel w tubie : nanieść cienką warstwę żelu na bolące miejsce, delikatnie rozsmarować, nie wcierając. Stosować miejscowo na skórę trzy lub cztery razy na dobę, zwykle 2 do 3 g żelu . Ilość zużytego żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo.

Po zastosowaniu produktu leczniczego należy umyć ręce, chyba że to właśnie ręce są miejscem leczonym. Należy unikać kontaktu żelu z ranami, oczami i ustami.

Olfen Żel w butelce szklanej z aplikatorem kulkowym (roll-on): posmarować aplikatorem kulkowym kilkakrotnie bolące miejsce, stosować miejscowo na skórę trzy lub cztery razy na dobę. Nadmiar żelu pozostawić do całkowitego wchłonięcia.

Informacje dodatkowe
  • Kategoria Maści i plastry przeciwbólowe
Substancja czynna Diclofenacum natricum
Podmiot odpowiedzialny MEPHA LDA
Typ Leku OTC

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.