Omega-3 65%

21.69 21,69 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
118820
Opis produktu

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki ważne dla zachowania dobrej kondycji serca, z uwagi na zawartość kwasów EPA i DHA,wspomaganie prawidłowego widzenia, z uwagi na zawartość kwasu DHA,wspomaganie prawidłowego funkcjonowania mózgu z uwagi na zawartość kwasu DHA.

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: dorośli 1 – 2 kapsułki dziennie popijając wodą, najlepiej podczas posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu

Omega-3 65% Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kwas omega 3
  • Efekt Jedna kapsułka produktu zawiera 1000 mg oleju z ryb standaryzowanego na zawartość minimum 65% kwasów tłuszczowych omega-3, w tym: EPA – kwas eikozapentaenowy oraz DHA – kwas dokozaheksaenowy. Kwasy tłuszczowe DHA i EPA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca*. Ponadto, kwas DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i do utrzymania prawidłowego widzenia**. Spożywanie kwasu DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią***. *Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie. **Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie. ***Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj.: 250 mg DHA i kwasu eikozapentaenowego (EPA).
  • Opakowanie60 kaps.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: NATURELL POLSKA S.A.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.