Opti-Free Express, 120 ml, 355 ml

płyn do soczewek
Produkt dostępny online
18,32 zł / 100 ml
Opti-Free Express, 120 ml, 355 ml Opti-Free Express, 120 ml, 355 ml
Cena od 39,99 zł
Produkt dostępny online

Opis produktu

Opti-Free Express Płyn Do Soczewek

 

Opti-Free Express jest to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.
Może być stosowany z większością dostępnych w sprzedaży szkieł kontaktowych. Przeznaczony jest do pielęgnacji soczewek wykonanych z różnego typu materiałów, w tym silikonowo-hydrożelowych.

Posiada dwa składniki dezynfekujące, dzięki czemu jest skuteczniejszy i szybszy w działaniu bakteriobójczym. Mikroorganizmy są usuwane przez zawarte w płynie środki Polyquad i Aldox. Działają one na zanieczyszczenia, będąc jednocześnie zupełnie bezpiecznymi dla oczu.

Płyn do soczewek Opti-Free zawiera składniki odpowiedzialne za nawilżenie szkieł kontaktowych podczas pielęgnacji. Usuwa osady białkowo-tłuszczowe, dzięki zawartości cytrynianów oraz poloksaminy. Płyn charakteryzuje się łagodnym składem i może być stosowany również dla oczu wrażliwych.

Płyn Opti-Free może być użyty do poprawy komfortu noszenia soczewek kontaktowych w ciągu dnia. Wystarczy wpuścić od 1 do 2 kropel płynu do oka i kilkukrotnie zamrugać powiekami.

- Poprawia komfort noszenia soczewek
- Niszczy szkodliwe mikroorganizmy
- Utrzymuje soczewki w czystości
- Łagodzi drobne podrażnienia oczu

Sposób użycia:
Płyn pielęgnacyjny Opti-Free Express służy do czyszczenia szkieł kontaktowych bez pocierania. Po zdjęciu soczewek należy dokładnie spłukać je płynem i pozostawić w zamkniętym pojemniczku na całą noc lub minimum 6 godzin.
Płyn może być używany przez 6 miesięcy od momentu otwarcia. Soczewki kontaktowe można przechowywać w zamkniętym pojemniczku z płynem przez okres do 30 dni.

Informacje dodatkowe

Kategoria
Typ produktu
Typ produktu płyn do soczewek
Postać
Postać płyn do soczewek
Substancja czynna: -

Dostępność w Aptekach

Opti-Free Express, 120 ml, 355 ml

Opti-Free Express, 120 ml, 355 ml

płyn do soczewek

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.