Permen

61.99 61,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
56869
Opis produktuPermen
- 30 tabletek.

Suplement diety.Permen® to kompozycja wysokiej jakości składników roślinnych wspomagających naturalny proces wywołania erekcji i L-argininy.

Jest szczególnie polecany dla osób odczuwających przedłużające się pogorszenie sprawności seksualnej. Precyzyjnie dobrane składniki w odpowiednich ilościach przeznaczone są do regularnego stosowania, aby zwiększyć szanse na długotrwały efekt również po zakończeniu suplementacji.

Najlepsze efekty przynosi codzienne stosowanie Permen® w połączeniu z Permen® Go! – produktem rekomendowanym do zażycia 60 minut przez seksem.

  • Żeń-szeń stymuluje erekcję oraz poprawia jej jakość, a także wspiera organizm podczas wysiłku i podnosi witalność.
  • Wyciąg z buzdyganka ziemnego korzystnie wpływa na erekcję i męskie libido, podnosząc pożądanie seksualne i satysfakcję z odczuwanych doznań.
  • L-arginina jest prekursorem tlenku azotu, cząsteczki odgrywającej w organizmie kluczową rolę w regulacji krążenia krwi dzięki wpływowi na ściany naczyń krwionośnych.


DAWKOWANIE

Sposób użycia: tabletkę należy połknąć podczas lub po posiłku i popić wodą.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 tabletki.


SKŁADNIKI

1 tabletka zawiera: ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) 250mg (stand. ekstrakt; 40 % saponin), ekstrakt z żeń-szenia (Panax ginseng) 83,3mg (stand. ekstrakt 16 % ginsenozydów), chlorowodorek L-argininy 211,6mg, w tym: L-arginina 166,7mg

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), chlorowodorek L-argininy, ekstrakt z żeń-szenia (Panax ginseng), otoczka tabletki: stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: talk, triglicerydy, barwniki: dwutlenek tytanu, indygokarmin; substancja wiążąca: fosforany wapnia; stabilizator: karboksymetyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, stabilizator: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Produkt przeznaczony do stosowania u dorosłych.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Preparatu nie należy podawać dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.


PODMIOT ODPOWIEDZIALNY

Walmark Sp. z o.o.,

ul. Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec

 

Informacje dodatkowe
  • Kategoria Afrodyzjaki
  • Efekt Żen-szeń (Panax ginseng) pomaga wywołać i wzmocnić erekcje, wykazuje także korzystny wpływ na stan psychofizyczny mężczyzn. Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) poprawia sprawność seksualną i wyzwala pożądanie. L-arginina jest prekursorem tlenku azotu, cząsteczki odgrywającej w organizmie kluczowa role w regulacji krążenia krwi (dzięki wpływowi na ściany naczyń krwionośnych).
Substancja czynna N/D
Podmiot odpowiedzialny WALMARK A.S.
Typ Leku Suplement diet.

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.