PharmoVit Venozin Krążenie Żylne, 60 szt.

preparat na zmęczone nogi
Produkt dostępny online
PharmoVit Venozin Krążenie Żylne, 60 szt. PharmoVit Venozin Krążenie Żylne, 60 szt.
Cena od 44,99 zł
Produkt dostępny online

Opis produktu

PharmoVit Venozin Krążenie Żylne 60 Kapsułek Roślinnych

Venozin™ zawiera mieszankę wysoko skoncentrowanych ekstraktów, zamkniętych w roślinnej kapsułce Vcaps®. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych. Kasztanowiec pomaga utrzymać zdrowe krążenie krwi w nogach, wspomaga zdrowieukładu krążenia oraz pomaga zmniejszyć odczucie „ciężkich nóg”. Herbata chińska pomaga zwiększyć metabolizm, wspomaga funkcje wydalnicze nerek, pomaga zachować zdrowe serce oraz dobre samopoczucie. Ekstrakt z pestek winogron utrzymuje integralność układu żylnego, a proantocyjanidyny pochodzące z pestek winogron wykazują dodatkowo działanie przeciwutleniające. Miłorząb japoński wspiera krążenie obwodowe, a ruszczyk kolczasty wspomaga krążenie żylne, może przynieść ulgę i uczucie lekkości w nogach. Gorzka pomarańcza pomaga się zrelaksować podczas stresującego i intensywnego trybu życia.

Zalecane dzienne spożycie:
Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml).

Składniki:

Składnik Zawartość w 2 kapsułkach

Ekstrakt z herbaty chińskiej
- w tym EGCG

200 mg
40 mg
Ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego
- w tym escyna
150 mg
30 mg
Ekstrakt z perełkowca japońskiego
- w tym kwercetyna
- w tym rutyna
100 mg
95 mg
5 mg
Ekstrakt z ruszczyka kolczastego
- w tym ruskogeniny
60 mg
3 mg
Ekstrakt z winogron
- w tym oligomeryczne proantocyjanidyny
50 mg
47,5 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
- w tym bioflawonoidy
- w tym hesperydyna
50 mg
47,5 mg
27,5 mg
Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Popić wodą (250 ml)
- w tym piperyna
3 mg
2,85 mg
Diosmina 100 mg
Ekstrakt z miłorzębu japońskiego
- w tym glikozydy flawonowe
70 mg
16,8 mg

- skład: Ekstrakt z liści herbaty chińskiej standaryzowany na 20% EGCG, otoczka kapsułki Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego standaryzowany na 20% escyny, ekstrakt z kwiatów perełkowca japońskiego standaryzowany na 95% kwercetyny i 5% rutyny, diosmina, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na 24% glikozydów flawonowych, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego standaryzowany na 5% ruskogenin, ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95% oligomerycznych proantocyjanidyn, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 95% bioflawonoidów i 55% hesperydyny, BioPerine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.
- preparat nie zawiera sztucznych substancji przeciwzbrylających i wypełniających oraz barwników.
- preparat nie zawiera soi, laktozy, glutenu; jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.
- Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (20 mg w zalecanej porcji dziennej). Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Środki ostrożności:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Substancje zawarte w ginkgo biloba nasilają działanie leków przeciwzapalnych, moczopędnych i paracetamolu. Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub przyjmujące leki rozrzedzające krew powinny zachować szczególną ostrożność podczas przyjmowania produktu. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciążyi karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Podmiot odpowiedzialny:
Pharmovit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Plac G. Narutowicza 1/6
09-402 Płock

Informacje dodatkowe

Marka
Marka PharmoVit

Dostępność w Aptekach

PharmoVit Venozin Krążenie Żylne

PharmoVit Venozin Krążenie Żylne, 60 szt.

preparat na zmęczone nogi

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.