PIC Solution Re-Derma podkolanówki damskie One-size 40 DEN

25.59 25,59 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
115554
Opis produktu

Pic Solution Re-Derma Podkolanówki Damskie One-size 40 DEN

1 para w rozmiarze uniwersalnym

Innowacyjne podkolanówki zawierające włókna miedzi, zapobiegające łuszczeniu się skóry. Polecane szczególnie dla diabetyków.
Stopy należą do części ciała najbardziej narażonych na powikłania cukrzycowe. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby odpowiednio je pielęgnować i tym samym nie dopuszczać do tego, żeby zwykłe problemy z wysuszoną skórą przerodziły się w poważniejsze dolegliwości, czyli łuszczącą się skórę, co z kolei może prowadzić do powierzchownych pęknięć przyczyniających się do powstania infekcji, a nawet wrzodów.
Podkolanówki Re-Derma równoważą funkcjonowanie tkanki skórnej, dzięki zastosowaniu do ich produkcji opatentowanej innowacyjnej technologii "Copper Technology" - innowacyjnego systemu tkania materiału, z którego wykonano podkolanówki. System ten wykorzystuje włókna miedzi, co wiąże się z licznymi właściwościami:
- przeciwdziała łuszczeniu się skóry i jej przesuszaniu
- poprawia wygląd skóry poprzez zwiększanie jej elastyczności.

Cała gama oferowanych podkolanówek Re-Derma została z powodzeniem przetestowana w specjalistycznych ośrodkach diabetologicznych.
Podkolanówki Re-Derma mają właściwości oddychające i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Skuteczne działanie produktu zwiększa się z czasem, a częste pranie nie powoduje zmniejszania jego efektywności. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wytrzymałej "Copper Technology", która nie ulega zanikaniu wraz z upływem czasu. Podczas prania należy unikać stosowania środków zmiękczających.
Kolor: czarno-beżowy.
Wyprodukowano w Bułgarii.

Skład: 56% Nylon - 36% Nylon Cupron - 5% Elastan


PIC Solution Re-Derma podkolanówki damskie One-size 40 DEN Informacje dodatkowe

  • Kategoria Diabetologia
  • Opakowanie1 szt. (para)
  • Typ Leku: Wyrób medyczny leczniczy
  • Podmiot odpowiedzialny: A NEW THERAPY SP.Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 8 marca 2005 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.