Propolki z Aloesem i Imbirem 16 Pastylek

7.99 7,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
68290
Opis produktu

Propolki z Aloesem i Imbirem 16 Pastylek - Suplement diety


Wskazania:
Propolki z aloesem, imbirem i olejkiem z trawy cytrynowej zalecane są szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Zawierają witaminę C, która wspomaga naturalną odporność organizmu.

Przeciwwskazania:
Nie podawać osobom uczulonym na propolis, produkty pszczele lub którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Dawkowanie:
Stosować do pięciu pastylek dziennie. Pastylkę należy ssać powoli aż do całkowitego rozpuszczenia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (5 pastylek).

Składniki: Cukier, syrop glukozowy, ekstrakt propolisu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), olejek z trawy cytrynowej, aromat wieloowocowy, suchy ekstrakt aloesowy, suchy ekstrakt z imbiru, mentol krystaliczny; maksymalna zalecana porcja dzienna (5 pastylek) zawiera 1% (175mg) Propolisu i 100mg witaminy C (125% referencyjnej wartości spożycia RWS), 3,5 ml suchego ekstraktu aloesu i 1,75 mg suchego ekstraktu imbiru, 12 mg olejku z trawy cytrynowej.

Podmiot odpowiedzialny: Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Propolki z Aloesem i Imbirem 16 Pastylek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Ból gardła i chrypka
  • Opakowanie16 pastylek
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.