Prospan Syrop

13.79 13,79 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
p_13468
Opis produktu

Prospan Syrop

- Od pierwszego dnia życia
- Ma owocowy, wiśniowy smak
- Nie zawiera cukru ani alkoholu

Skuteczny i bardzo dobrze tolerowany – odpowiedni nie tylko dla dzieci, ale także dla całej rodziny. Żadna apteczka nie może się obejść bez syropu przeciwkaszlowego Prospan®. Przyjemny wiśniowy smak sprawia, że przyjmowanie go jest dziecinnie łatwe – i nie zawiera on przy tym alkoholu ani cukru. Wyciąg z suszonych liści bluszczu w formie syropu jest przyjemny dla osób w każdym wieku.

Wskazania:
Pomocniczo w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych z kaszlem.

Przeciwwskazania:
Leku Prospan® nie wolno stosować u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub na jakikolwiek inny składnik leku. Preparat zawiera sorbitol. Przy przestrzeganiu zalecanego dawkowania pacjent przyjmuje do 2,9 g sorbitolu w dawce jednorazowej. Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania: Nie zaleca się przyjmowania preparatu osobom z dziedziczną nietolerancją fruktozy. U dzieci poniżej 5. roku życia syrop Prospan® należy stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Składniki: 100 ml syropu zawiera Hederae helicis folii extractum siccum (5-7,5;1) - 0,7g, ekstrahent - etanol 30% (m/m).

Podmiot odpowiedzialny: Engelhard Arzneimittel GmbH

Prospan Syrop Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Lublinie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 25.02.2015r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.