Saniti Biobójczy 70% alkoholu 1L

18.99 18,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
PROMOCJA
p_19413
Opis produktu

Saniti Biobójczy 70% alkoholu 1L - płyn do dezynfekcji powierzchni

Płyn, produkt przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń oraz powierzchni zmywalnych, odpornych na działanie alkoholu, zarówno mających jak i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością w obszarach: kuchnie, łazienki, pokoje, pomieszczenia sanitarne, sauny, urządzenia elektroniczne, klamki, przewijaki dla dzieci, karty płatnicze, koszyki sklepowe, uchwyty, przyciski i powierzchnie w środkach komunikacji. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Produkt gotowy do użycia Postać produktu: ciecz. Substancje czynne: Etanol: 700 g/kg

Stosowanie:
W celu dezynfekcji powierzchni nanieść produkt na powierzchnię przy użyciu spryskiwacza, aż do całkowitego zwilżenia. Po 1 minucie powierzchnię należy uznać za zdezynfekowaną. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po dezynfekcji spłukać wodą zdatna do picia. Umyte powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji.

Saniti Biobójczy 70% alkoholu 1L Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.