*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Seni Active Super M, 10 szt.

majtki chłonne

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Seni Active Super M, 10 szt. Seni Active Super M, 10 szt.
Cena od 30,99 zł Cena regularna 44,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Co warto wiedzieć o majtkach chłonnych Seni Active Super?

Jednorazowe majtki chłonne Seni Active Super, które są zakładane jak zwykła bielizna, to wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo.
Seni Active Super zapewniają:
•    dobre dopasowanie do ciała dzięki elastycznym elementom w części taliowo-biodrowej i w kroku
•    wygodę podczas ściągania zużytego wyrobu (mają rozrywane szwy boczne)
•    komfort użytkowania (są miękkie i delikatne w dotyku, nie szeleszczą)
•    redukcję nieprzyjemnego zapachu moczu
•    wysoką chłonność i zabezpieczenie przed przeciekaniem
•    swobodne oddychanie skóry
•    minimalizację ryzyka reakcji alergicznych.
Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę.

Zastosowanie

Elastyczne majtki chłonne jednorazowego użytku Seni Active Super to idealne rozwiązanie dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu, prowadzących aktywny tryb życia oraz dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Właściwości

•    Produkty wykonane są z materiałów przepuszczających parę wodną i uwalniających nadmiar ciepła, co sprawia, że są komfortowe i przyjazne dla skóry pozwalając jej swobodnie oddychać.
•    Anatomiczny kształt produktów chłonnych Seni sprawia, że dopasowują się one do różnych kształtów ciała przez co nie obcierają w części pachwinowej i są wygodne w noszeniu.
•    Zamiast lateksu w produktach Seni stosowana jest elastyczna przędza. Dzięki temu ograniczone jest ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych u osób uczulonych na lateks.
•    Extra Dry System przyspiesza wchłanianie i umożliwia szybszą i dokładniejszą dystrybucję moczu zwiększając poczucie suchości i podwyższając komfort użytkowania.
•    Produkty chłonne Seni zostały poddane niezależnym testom dermatologicznym i uzyskały pozytywną opinię specjalistów prowadzących te badania. Dzięki temu mamy potwierdzenie, że są one bezpieczne i przyjazne dla skóry.
•    Hydrofobowe osłonki wzdłuż wyrobu chronią przed bocznymi wyciekami zabezpieczając bieliznę przed zabrudzeniem, przez co pozwalają czuć się sucho i bezpiecznie.
•    Produkty Seni wykonane są z miękkich materiałów, które nie szeleszczą, dzięki czemu zapewniają dyskrecję i są delikatne dla skóry.
•    Wkład chłonny w wyrobach Seni został wzbogacony o specjalne granulki (superabsorbent), których wyjątkowe właściwości hamują namnażanie się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Zakładanie majtek chłonnych Seni Active Super

1.    Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę, następnie ułóż je na ciele tak, aby dobrze przylegały.
2.    Jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę.
3.    Aby zdjąć zużyte majtki chłonne chwyć za szwy znajdujące się z boku wyrobu, a następnie je rozerwij.
4.    Zużyte majtki chłonne zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Dobór rozmiaru majtek chłonnych Seni Active Super

Aby majtki chłonne były wygodne i niezawodne, konieczny jest właściwy dobór ich rozmiaru. Za małe majtki chłonne będą uwierać i mogą powodować podrażnienia skóry i obtarcia w pasie czy w pachwinach. Za duże majtki chłonne nie będą wystarczająco przylegać do ciała, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne.
W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru zmierz obwód w biodrach i w talii, używając miary krawieckiej. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów majtek chłonnych Seni. Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego.

Rozmiar

• M – 80-110 cm

Chłonność

• 6 / 7

Dane podmiotu odpowiedzialnego

SENI
ul. Żółkiewskiego 20/26, 
87-100 Toruń
 

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Seni
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny