Solgar 7

108.14 108,14 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_16954
Opis produktu

Solgar 7 Preparat Nowej Generacji "Poglukozaminowej" - 30 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Solgar 7 – to preparat nowej generacji. Efektywnie wspierający ruchomość, elastyczność i zakres ruchu w stawach. Przełomowy skład łączy siedem (7) bioaktywnych składników regulacyjnych i odżywczych dzięki czemu jego stosowanie niebywale skutecznie niweluje kłopoty ze stawami wywołane przez ćwiczenia, upływ czasu czy też podjętą aktywność fizyczną i rekreacyjną. Wyraźna poprawa komfortu stawów już po pierwszych 7 dniach stosowania. Preparat równoważy oddziaływanie czynników obciążających stawy, codzienne zużywanie się stawów oraz ich przeciążenia wynikające z aktywnego stylu życia. Receptura ułożona jest tak, aby zażywanie jednej kapsułki dziennie umożliwiało poprawę elastyczności ogólnej ruchomości i zakresu ruchu już w ciągu pierwszych 7 dni.

Solgar 7 działa inaczej niż chondroityna i glukozamina.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Skład/składniki:

Zawartość w 1 kapsułce

  • Miedź-100 mg – bierze udział we wchłanianiu żelaza, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie czerwonych krwinek, przez co wspomaga pracę układu krążenia. Chroni również przed osteoporozą.
  • Witamina C (Ester-C)-100 mg – skuteczny przeciwutleniacz wspomagający pracę układu krążenia, pełni ochronną funkcję w chorobach serca, zapobiega procesom starzenia, bierze udział w syntezie kolegenu
  • Wyciąg z kłącza ostryżu-50 mg – znany również jako kurkumina, charakteryzuje się właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwutleniającymi. Działa ochronnie na wątrobę i pobudza wydzielanie żółci.
  • Standaryzowana chrząstka UC-II (10 mg niezdenaturowanego kolagenu typu II)-40 mg – silne białko wspierające ruchomość i elastyczność stawów, wspomagające procesy naprawcze, przyśpiesza odbudowę zużywających się stawów
  • Wyciąg z kory wierzby białej 5:1-35 mg – reguluje syntezę prostaglandyn, przez co charakteryzuje się właściwościami przeciwzapalnymi, przeciwzakrzepowymi i przeciwbólowymi.
  • Wyciąg z kłącza imbiru 4:1-35 mg – charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, zawiera związki o działaniu przeciwzapalnym, może zmniejszać dolegliwości bólowe u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych i biodrowych.
  • Kompleks pieprzu (kajeński i czarny)-27 mg – poprawia trawienie, ma właściwości przeciwzapalne, wykazuje działanie przeciwbólowe, zmniejsza objawy problemów z mięśniami i stawami.

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Miedź

100 mg

Witamina C (Ester-C)

100 mg

Wyciąg z kłącza ostryżu

50 mg

Standaryzowana chrząstka UC-II
(10 mg niezdenaturowanego kolagenu typu II)

40 mg

Wyciąg z kory wierzby białej 5:1

35 mg

Wyciąg z kłącza imbiru 4:1

35 mg

Kompleks pieprzu (kajeński i czarny)

27 mg

Cechy: bezglutenowy, bez składników mlecznych. Nie zawiera również substancji słodzących, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów ani barwników.

Okres stosowania: 30 dniSolgar 7 Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.