Solgar Chlorella

65.99 65,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_16972
Opis produktu

Solgar Chlorella - 100 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Solgar Chlorella to preparat oczyszczający organizm (100 kapsułek). Chlorella (Chlorella vulgaris) jest wyjątkową słodkowodną algą jednokomórkową o zielonej barwie. Zawiera roślinne składniki odżywcze kofaktory w odpowiednich proporcjach i o korzystnym wpływie na zdrowie. W chlorelli stwierdzono wysokie stężenie chlorofilu, kwasów nukleinowych, aminokwasów, enzy­mów, witamin i minerałów.

Uwaga! Ponieważ przewód pokarmowy ma duże problemy z rozłożeniem twardej ściany komórkowej chlorelli, firma Solgar oferuje chlorellę podda­ną specjalnemu procesowi produkcyjnemu, w ramach którego wszystkie ściany komórkowe zostały całkowicie rozerwane, bez uszkodzenia zawar­tości komórek chlorelli. Przyswajalność tak przygotowanej chlorelli wzra­sta ponad dwukrotnie i może przekraczać 80%.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe trzy (3) kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Sproszkowana chlorella  (rozerwane ściany komórkowe)
z suszonych i mielonych zielonych mikroalg; min. 10 mg chlorofilu

520 mg

  • Chlorella - zawiera największe ilości chlorofilu ze wszystkich znanych roślin. W jej składzie znajdziemy wiele dobroczynnych substancji. Działa m.in. wspomagająco na układ odpornościowy – pobudza aktywność interferonu i makrofagów, czyli komórek żernych walczących ze szkodliwymi drobnoustrojami. Wpływa również ochronnie na wątrobę – może być pomocna między innymi w hepatotoksyczności, odtruwaniu organizmu z toksyn, zapobieganiu skutkom nadmiernego spożycia alkoholu, chorobach układu pokarmowego, alergiach, zapaleniu stawów, miażdżycy naczyń krwionośnych, podwyższonym poziomie cholesterolu, obniżaniu wysokiego ciśnienia krwi, problemach z sercem i cukrzycy. Może także wspomagać usuwanie nieprzyjemnego zapachu z ust. Chlorella zawiera również duże ilości białka, witamin, minerałów i aminokwasów egzogennych.

Cechy produktu: wegański, wegetariański, bezglutenowy, bez składników mlecznych, koszerny

Okres stosowania: 33-100 dni

Solgar Chlorella Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Łodzi

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20.10.2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.