Solgar Chrom Pikolinian 200µg

59.73 59,73 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
PROMOCJA
p_16974
Opis produktu

OPIS PRODUKTU

Solgar Chrom Pikolinian to preparat regulujący metabolizm i zmniejszający apetyt (90 kapsułek). Każda kapsułka zawiera 200 mikrogramów elementarnego chromu (jonów chromu), których źródłem jest biologicznie aktywny związek – trójpikolinian chromu. Formuła chromu w naszym preparacie jest opatentowana. Ta postać chromu była najczęściej badana w wielu próbach klinicznych.

  • Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.
  • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

SKŁADNIKI

Skład Zawartość w 1 kapsułce
Chrom 200µg
  • Chrom – jeden z pierwiastków, który dzięki swoim właściwościom wspomaga procesy odchudzania. Pozytywnie wpływa na metabolizm węglowodanów i tłuszczów. Suplementacja chromu pomaga również utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Może również korzystnie wpływać na równowagę glukozy u osób z niskim poziomem cukru we krwi (hipoglikemią). Niektóre badania wykazują, że chrom obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów. Co więcej, przyczynia się do wzrostu poziomu dobroczynnego cholesterolu HDL. Chrom polecany jest również osobom aktywnym fizycznie i sportowcom – badania wykazują, że u osób regularnie przyjmujących ten pierwiastek doszło do przyrostu masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że osoby chorujące na cukrzycę nie powinny zażywać chromu bez skonsultowania się z lekarzem.

Cechy produktu: wegański, wegetariański, bezglutenowy, bez skladników mlecznych, koszerny

Okres stosowania: 30 do 90 dni

Solgar Chrom Pikolinian 200µg Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.