*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Solgar Chrom Pikolinian 200µg, 90 szt.

chrom w kapsułkach

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Solgar Chrom Pikolinian 200µg, 90 szt. Solgar Chrom Pikolinian 200µg, 90 szt.
Cena od 72,99 zł Cena regularna 94,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

OPIS PRODUKTU

Solgar Chrom Pikolinian to preparat regulujący metabolizm i zmniejszający apetyt (90 kapsułek). Każda kapsułka zawiera 200 mikrogramów elementarnego chromu (jonów chromu), których źródłem jest biologicznie aktywny związek – trójpikolinian chromu. Formuła chromu w naszym preparacie jest opatentowana. Ta postać chromu była najczęściej badana w wielu próbach klinicznych.

  • Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.
  • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

SKŁADNIKI

Skład Zawartość w 1 kapsułce
Chrom 200µg
  • Chrom – jeden z pierwiastków, który dzięki swoim właściwościom wspomaga procesy odchudzania. Pozytywnie wpływa na metabolizm węglowodanów i tłuszczów. Suplementacja chromu pomaga również utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Może również korzystnie wpływać na równowagę glukozy u osób z niskim poziomem cukru we krwi (hipoglikemią). Niektóre badania wykazują, że chrom obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów. Co więcej, przyczynia się do wzrostu poziomu dobroczynnego cholesterolu HDL. Chrom polecany jest również osobom aktywnym fizycznie i sportowcom – badania wykazują, że u osób regularnie przyjmujących ten pierwiastek doszło do przyrostu masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że osoby chorujące na cukrzycę nie powinny zażywać chromu bez skonsultowania się z lekarzem.

Cechy produktu: wegański, wegetariański, bezglutenowy, bez skladników mlecznych, koszerny

Okres stosowania: 30 do 90 dni

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar
Typ produktu
Typ produktu Suplement diety
Typ produktu: Suplement diety