Ładuję...

Solgar Ginko Biloba

preparat na pamięć
Produkt dostępny
1,54 zł / 1 szt.
Solgar Ginko Biloba Solgar Ginko Biloba
Cena od 92,69 zł Normalna cena 133,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solgar Miłorząb japoński – 60 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Solgar Ginko Biloba to preparat na pamięć i koncentrację w kapsułkach. Standaryzowany wyciąg z liści Miłorzębu Japońskiego wraz ze sproszko­wanym, nieprzetworzonym liściem Miłorzębu Japońskiego. Takie połącze­nie zapewnia pełną siłę działania zioła występującego w naturze. Zawarte w miłorzębie flawonoidy mają działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne, a laktony terpenowe usprawniają przepływ krwi.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Wyciąg z liści miłorzębu

90 mg

Liść miłorzębu
(sproszkowany, nieprzetworzony)

45 mg

  • Miłorząb japoński, znany również jako miłorząb dwuklapowy to roślina o niezwykłych właściwościach. Jedną z jego cech jest ochrona komórek mózgu przed uszkodzeniami, zarówno poprzez regulowanie przepływu krwi, jak i neutralizowanie toksycznych form cząsteczek tlenu. Może łagodzić zaburzenia poznawcze oraz znacznie poprawić jakość życia u tych osób. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym może mieć zastosowanie w profilaktyce chorób krążenia, neurologicznych oraz hiperglikemii. Badania wykazały również, że może zmniejszać objawy niewydolności naczyniowej mózgu i osłabionych funkcji umysłowych takich jak krótkotrwałe utraty pamięci, zawroty i bóle głowy, dzwonienie w uszach, depresja i senność. Pomocny jest także w zmniejszaniu takich dolegliwości jak demencja, zespół napięcia przedmiesiączkowego czy zwyrodnienie plamki żółtej.

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny, koszerny, wegański

Okres stosowania: 60 dni


Dodatkowe informacje

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online