Ładuję...

Solgar Głóg Wyciąg

preparat wspomagający układ krążenia
Produkt dostępny
0,87 zł / 1 szt.
Solgar Głóg Wyciąg Solgar Głóg Wyciąg
Cena od 51,99 zł Normalna cena 69,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solgar Głóg - 60 kapsułek roślinnych

OPIS PRODUKTU

Solgar Głóg Wyciąg to preparat wspomagający układ krążenia w kapsułkach (60 kapsułek roślinnych). Preparat zawiera w jednej kapsułce sproszkowane nieprzetworzone owoce głogu oraz standaryzowany sproszkowany wyciąg z liści i kwiatów głogu o stałej gwarantowanej ilości witeksyny. Witeksyna jest najaktywniejszym fizjologicznie flawonoidem zawartym w głogu. Właśnie jej i innym synergistycznie działającym związkom zawartym w liściach, kwiatach i owocach zawdzięczamy tak zbawienny wpływ głogu na serce i układ krążenia. Opracowana przez Solgar receptura tego preparatu gwarantuje i zapewnia pełną siłę działania głogu występującego w naturze.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) do trzech (3) kapsułek dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Sproszkowane nieprzetworzone
owoce głogu

250 mg

Standaryzowany sproszkowany wyciąg
z liści/kwiatów głogu

150 mg

  • Kwiaty i owoce głogu to naturalne substancje o niezwykłych właściwościach. Pozytywnie wpływają na pracę serca i funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Poprawiają stan serca w chorobie wieńcowej (zwiększa siłę skurczów mięśnia, jednocześnie zmniejszając ich częstotliwość, rozszerzając naczynia wieńcowe zwiększają dopływ krwi do serca), w przypadku osłabienia z powodu zaburzeń metabolicznych, przebytych chorób zakaźnych, ale również w zaburzeniach rytmu o osób starszych, w przebiegu miażdżycy, dławicy piersiowej i nadciśnienia tętniczego. Głóg ma właściwości uspokajające, pomaga przy zawrotach i bólach głowy oraz przemęczeniu. Poprawia także mózgowy przepływ krwi. Charakteryzuje się również właściwości antyseptycznymi i może być stosowany w celu np. zmniejszenia bólu gardła. Wyciąg z kwiatostanów głogu wykazuje działanie rozkurczo­we na mięśnie gładkie jelit, macicy, dróg moczowych i naczyń krwionośnych.

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny, koszerny, wegański, wegetariański

Okres stosowania: 20-60 dni

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online