*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Solgar Izoflawony Sojowe, 30 szt.

izoflawony w tabletkach

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Solgar Izoflawony Sojowe, 30 szt. Solgar Izoflawony Sojowe, 30 szt.
Cena od 93,99 zł Cena regularna 109,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Solgar Izoflawony Sojowe - 30 tabletek

OPIS PRODUKTU

Solgar Izoflawony Sojowe - preparat wspierający prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu (30 tabletek). W literaturze naukowej wiele uwagi poświęca się izoflawonom. Są to fito­estrogeny występujące w dużych ilościach w ziarnach soi. Trzy główne izo­flawony to daidzeina, genisteina i glicyteina. Stężenie izoflawonów w ta­bletkach Silnie Skoncentrowanych Izoflawonów firmy Solgar jest około 50 razy większe, niż w wyizolowanym białku lub mące sojowej.

Produkt ten wytworzono z SoyLifeTM – specjalnego koncentratu izoflawono­wego. SoyLifeTM jest zarejestrowanym znakiem towarowym Schouten USA, Inc.

Soja w preparacie jest certyfikowana i niemodyfikowana genetycznie.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) lub dwie (2) tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 tabletce

Izoflawony Sojowe

38 mg

  • Izoflawony sojowe – Izoflawony sojowe – związki chemiczne naturalnie występujące w roślinach. Pełnią funkcje barwników i przeciwutleniaczy neutralizujących szkodliwe, wolne rodniki tlenowe. Swoją budową przypominają estrogeny – kobiece hormony płciowe. Badania wykazują, że zawarta w soi genisteina i daidzeina przyczyniają się do zachowania równowagi hormonalnej u kobiet. Przyjmowanie izoflawonów sojowych może być również pomocne w okresie menopauzy. Izoflawony zmniejszają ryzyko chorób układu krwionośnego, zwłaszcza choroby wieńcowej serca i miażdżycy naczyń krwionośnych. Dochodzi do obniżenia poziomu cholesterolu całkowitego oraz trójglicerydów. Daidzeina zmniejsza ponadto lepkość krwi, mikrokrążenie obwodowe i zapobiega powstawaniu zakrzepów. Regularne przyjmowanie izoflawonów może również zwiększać gęstość kości, a przez to zmniejsza ryzyko złamań.

Cechy produktu: bezmleczny, wegański

Okres stosowania: 15-30 dni

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar
Typ produktu
Typ produktu Suplement diety
Typ produktu: Suplement diety