Solgar Magnez Cytrynian, 60 szt.

magnez w tabletkach

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Solgar Magnez Cytrynian, 60 szt. Solgar Magnez Cytrynian, 60 szt.
Cena od 69,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Solgar, Magnez cytrynian, 60 tabletek

OPIS PRODUKTU

Solgar Magnez Cytrynian  to preparat regulujący wchłanianie wapnia. Cytrynian magnezu zapewnia doskonałą wchłanialność jonów magnezu. 

Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,  przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez pomaga  także w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,  pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz prawidłowej syntezie białka. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Magnez bierze także udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz ogrywarolę w procesie podziału komórek.

Specjalna technologia i odpowiednio dobrane składniki sprawiają, iż tablet­ki tego suplementu są lekkostrawne i dezintegrują się w żołądku w ciągu kilku minut. Ponadto do zjonizowania cytrynianu magnezu potrzebna jest mniejsza ilość kwasów żołądkowych, w porównaniu do na przykład tlenków magnezu. Dlatego cytrynian magnezu jest zalecany osobom z zaburzeniami trawiennymi, starszym, u których może występować mniejsze wydzielanie kwasu żołądkowego.

SKŁADNIKI

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (2 tabletki) zawiera:   %RWS*
Magnez (cytrynian magnezu) 400 mg 107

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Substancje wypełniające: celuloza, fosforany wapnia; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych; substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, glicerol (roślinny); emulgator: guma celulozowa.

SPOSÓB UŻYCIA

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe dwie (2) tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

OSTRZEŻENIA

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, ciemnym, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

INFORMACJE DODATKOWE

Produkt bezglutenowy.

Nie zawiera: drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów.

 

 

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka Solgar