Ładuję...

Solgar Pestki Winogron Ekstrakt 100 mg

preparat wspomagający układ krążenia
Produkt dostępny
3,54 zł / 1 szt.
Solgar Pestki Winogron Ekstrakt 100 mg Solgar Pestki Winogron Ekstrakt 100 mg
Cena od 106,08 zł Normalna cena 158,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solgar Pestki Winogron Ekstrakt 100 mg - 30 kapsułek roślinnyc

OPIS PRODUKTU

Solgar Pestki Winogron Ekstrakt to preparat wspomagający układ krążenia (30 kapsułek roślinnych). Preparat zawiera ekstrakt z pestek winogron, które są źródłem polifenoli. Pod chemiczną nazwą polifenole kryje się cała grupa składników roślinnych, wśród których wyróżnić można oligomeryczne proantocyjanidyny – zwane w skrócie OCP, występujące w dużych ilościach w pestkach winogron.

Pestki w preparacie pozyskiwane są z winnic południowych regionów Francji. Pod uwagę brane są odpowiednia gleba, wysokość plantacji i po­łudniowe ukierunkowanie płaszczyzny stoku. Sposób wytwarzania prepa­ratu, stworzony wyłącznie przez firmę Solgar, gwarantuje zachowanie peł­nej aktywności biologicznej wszystkich składników.

Oligomeryczne proantocyjanidyny to grupa różnych związków działających synergistycznie. Ze względu na właściwości antyoksydacyjne zwane są czasami „super utleniaczami”, gdyż efekt ich działania jest kilkadziesiąt razy większy od witaminy C i E. Choć OPC występują również między innymi w zielonej herbacie, aronii, żura­winie czy korze sosny śródziemnomorskiej, to najlepszym ich źródłem są pestki winogron.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna(1) do dwóch (2) kapsułek dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna(1) do dwóch (2) kapsułek dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIK

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Sproszkowany ekstrakt
z pestek winogron

100 mg (zawierający 90mg
                  [90%] polifenoli)

  • Sproszkowany ekstrakt z pestek winogron – pestki winogron charakteryzują wieloma prozdrowotnymi właściwościami. Przede wszystkim bogate są w witaminę C i beta-karoten o właściwościach antyoksydacyjnych. Pestki winogron to także naturalna substancja o właściwościach antybakteryjnych, przeciwwirusowych i przeciwalergicznych. Mogą pomóc w walce z takimi chorobami to np. zapalenie stawów, skóry, zapalenie zatok oraz pęcherza moczowego. Inne antyoksydanty, które również pestki zawierają to polifenole, tokoferole i proantocyjanidyny. Wspierają również układ odpornościowy, a proantocyjanidy pracę układu sercowo-naczyniowego. Co więcej, polifenole obniżają poziom cukru we krwi, zmniejszają ryzyko wystąpienia zakrzepów, poprawiają funkcjonowanie układu nerwowego i pokarmowego.

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny, wegański, wegetariański

Okres stosowania: 30 dni

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar

Wygodny odbiór w aptece

Dostawa od 11,99 zł

Bezpieczne płatności online