*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Solgar Żurawina Wielkoowocowa, 60 szt.

preparat wspomagający układ moczowy

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Solgar Żurawina Wielkoowocowa, 60 szt. Solgar Żurawina Wielkoowocowa, 60 szt.
Cena od 73,99 zł Cena regularna 92,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Solgar Żurawina - naturalny wyciąg z żurawiny wielkoowocowej z dodatkiem witaminy C 60 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Solgar Żurawina Wielkoowocowa to naturalny wyciąg z żurawiny wielkoowocowej z dodatkiem witaminy C, wspomagający układ moczowy (60 kapsułek). Żurawina wielkoowocowa zawiera największą jednostkowo ilość fito­związków w porównaniu z innymi żurawinami występującymi w przyro­dzie. Naturalna witamina C zapewnia świeżość i aktywność żurawiny na stałym poziomie. Każda kapsułka żurawiny wielkoowocowej dostarcza tyle fitozwiązków żurawinowych ile znajduje się w 20 g świeżej żurawiny. Jak pokazują wyniki badań, suplementacja żurawiny może wykazywać korzystny wpływ na układ moczowy kobiet, co związane jest ze zmniejszeniem ilości bakterii E.coli w moczu, na skutek osłabienia ich przyczepności do powierzchni komórek.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe od jednej (1) do dwóch (2) kapsułek dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Składnik

Zawartość w 1 / 2 kapsułkach

Żurawina (sproszkowany wyciąg z owoców)

400 mg / 800 mg

Witamina C (kwas L-askorbinowy)

60 mg / 120 mg (75%/150%)
Skład: Żurawina (sproszkowany wyciąg z owoców), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, Witamina C (kwas L-askorbinowy), substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych.

  • Żurawina (sproszkowany wyciąg z owoców) – wykazuje wiele prozdrowotnych właściwości. Zawiera związki fenolowe o charakterze przeciwutleniaczy, jest zalecana w profilaktyce takich chorób jak miażdżyca naczyń krwionośnych i nadciśnienie tętnicze. Dzięki obecności proantocyjanidyn (PAC) typuA żurawina ma również właściwości antybakteryjne – przez to ma zastosowanie m.in. w leczeniu zakażeń układu moczowego, błony śluzowej żołądka oraz infekcji jamy ustnej.
  • Witamina C (kwas L-askorbinowy) – organizm nie jest w stanie wytwarzać tej witaminy, musi być ona przyjmowana z pożywieniem lub suplementowana. Chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, ochrania układ sercowo-naczyniowy, pobudza pracę układu odpornościowego, charakteryzuje się również właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwalergicznymi. Bierze również udział w syntezie kolagenu i w procesie wchłaniania żelaza.

Cechy produktu: Bezglutenowy, Bezmleczny, Koszerny, Wegański, Wegetariański

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka Solgar
Typ produktu
Typ produktu Suplement diety
Typ produktu: Suplement diety