Ładuję...

SVR Topialyse Gel Lavant

żel do mycia rąk
Produkt dostępny
5,50 zł / 100 ml
SVR Topialyse Gel Lavant SVR Topialyse Gel Lavant
Cena od 21,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

SVR Topialyse Gel Lavant - żel do mycia rąk

W obecnej, wyjątkowej sytuacji wszyscy powinniśmy się wspierać. Pierwszym, najprostszym krokiem jest częste mycie rąk. Laboratorium SVR również angażuje się w walkę z COVID19 tak jak potrafi – opracowaliśmy dla Was wyjątkową edycję żelu do mycia rąk Topialyse Gel Lavant Mains.

Oparty jest na tej samej formule co nasz  podstawowy żel do mycia Topialyse Gel Lavant dla skóry wrażliwej i atopowej. Receptura zawiera delikatny środek myjący, który bardzo dokładnie oczyszcza skórę, oraz ceramidy omega 3, 6, 9, które odbudowują i chronią barierę naskórkową. Żel nie narusza warstwy hydrolipidowej. Redukuje uczucie ściągnięcia skóry przywracając jej długotrwałe uczucie komfortu. Odpowiedni dla wrażliwej i suchej skóry rąk dla całej rodziny, nawet dla niemowląt! Fizjologiczne pH. Hipoalergiczny. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na skórze wrażliwej.

Oferując ten wyjątkowy, limitowany żel po bardzo atrakcyjnej, dostępnej dla każdego cenie pragniemy również wesprzeć polskie szpitale. 3 zł z każdej sprzedanej butelki zostanie przekazane na polskie szpitale.

 Trzymajmy się razem! Pamiętajmy o myciu rąk!

Regularne i częste mycie rąk pozwala ograniczyć niebezpieczeństwo wtargnięcia wirusów i bakterii w głąb naszego organizmu. Chronimy w  ten sposób nie tylko siebie ale także osoby wokół nas.

W jaki sposób takie proste podejście może być skuteczne wobec potencjalnie poważnego wirusa?

Koronawirus należy do wirusów lipofilnych, podobnie jak wirus grypy. Zewnętrzna jego warstwa składa się z lipidów. Do rozpuszczenia tej powłoki wystarczy ciepła woda z dodatkiem mydła. Wirus ulega uszkodzeniu i traci zdolność wnikania w ludzkie komórki. Staje się nieaktywny.  Proste działanie a jak ważny efekt!

Im bardziej wrażliwa skóra tym bardziej wymaga specjalnego traktowania i stosowania delikatnych produktów pielęgnacyjnych.

Najważniejsze cechy:

  • zawiera glicerynę pochodzenia roślinnego, która nawilża i nawadnia
  • delikatna formuła myjąca nie zawiera mydła
  • delikatnie myje nie wysuszając skóry


Dodatkowe informacje

Postać
Postać żel
Przeznaczenie
Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry wrażliwej
Podmiot odpowiedzialny: SIROWA Poland Sp. z o.o.

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online