*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Systane Balance Krople Do Oczu, 10 ml

krople do oczu

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

409,90 zł / 100 ml
Systane Balance Krople Do Oczu, 10 ml Systane Balance Krople Do Oczu, 10 ml
Cena od 40,99 zł Cena regularna 59,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Systane Balance Krople Do Oczu 10 Mililitrów

Systane Balance krople do oczu to niezwykle zaawansowana formuła w walce z dokuczliwymi objawami suchego oka, takimi jak: uczucie ciała obcego, kłucie, szczypanie czy pieczenie. Krople do oczu mają postać o klinicznie dowiedzionym działaniu - zatrzymują niezbędną wilgoć i sprzyjają zapobieganiu parowania łez, dając długotrwałą ulgę od objawów zespołu suchego oka. To idealne wsparcie dla osób cierpiących na problemy z gruczołami Meiboma. Krople do oczu Systane Balance polecane są szczególnie osobom, u których występują nasilone objawy łzawienia, u osób ze skłonnością do posklejanych oczu w godzinach porannych oraz osobom starszym. 

Wskazania:
Preparat Systane Balance działa szybko, poprawiając nawilżenie powierzchni oka, przynosząc ulgę w przypadku objawów zespołu suchego oka.

Sposób użycia:
Częstotliwość stosowania kropli Systane Balance należy dostosować do indywidualnych potrzeb, niezależnie od pory dnia. Zaleca się stosowanie 1 - 2 kropel miejscowo, do worka spojówkowego. W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy między kolejnymi aplikacjami. Krople Systane Balance powinny być stosowane jako ostatnie. Nie zaleca się stosować z soczewkami kontaktowymi.

Skład:
Glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, olej mineralny, dimirystoilofosfatydyloglicerol, stearynian polioxylu 40, trójstearynian sorbitanu, kwas borowy, sorbitol, NAEDTA, 0,001% polyquaternium (polyquad).

Uwagi producenta:
Krople Systane Balance przeznaczone są tylko do zastosowań zewnętrznych. Nie stosować, jeśli produkt zmieni kolor oraz w przypadku wrażliwości na dowolny składnik tego produktu. Nie dotykać końcówką pojemnika żadnej powierzchni, aby uniknąć zanieczyszczenia. Po każdym użyciu z powrotem nałożyć nakrętkę. W przypadku wystąpienia bólu oczu, zmian w widzeniu, zaczerwienienia lub podrażnienia oczu utrzymującego się ponad 72H, należy zaprzestać stosowania kropli oraz skontaktować się z lekarzem.

Podmiot odpowiedzialny:
Alcon Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka Systane
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny