*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Tena Lady Slim Extra, 10 szt., 20 szt.

podpaski urologiczne

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Tena Lady Slim Extra, 10 szt., 20 szt. Tena Lady Slim Extra, 10 szt., 20 szt.
Cena od 16,79 zł Cena regularna 19,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Co to jest Tena Lady Slim Extra Podpaski?

Tena Lady Slim Extra to anatomiczne podpaski przeznaczone dla kobiet z problemem nietrzymania moczu. Tena Lady Extra jest idealna do stosowania przy lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu. Strefa InstaDRY błyskawicznie wchłania płyn, a niezwykle chłonny wkład zamyka go głęboko wewnątrz podpaski, z dala od skóry. 

Zastosowanie:

Specjalistyczne podpaski przeznaczone do stosowania przez kobiety przy nietrzymaniu moczu (lekkiego lub średniego stopnia).

Sposób użycia:

- Wyjmij podpaskę z opakowania i oderwij papier z paska klejowego, umieszczony na spodniej części wkładki.
- Przyklej wkładkę do bielizny.
- Sprawdź, czy wkładka jest przyklejona prosto, aby zapewnić sobie wygodę i komfort podczas jej noszenia.
- Zużytą wkładkę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytej wkładki do toalety.

Właściwości:

- Dyskrecja i bezpieczeństwo. Ochrona marki TENA - zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach zmagających się z nietrzymaniem moczu, tak aby zapewnić im dyskrecję i niezawodną ochronę.
- TENA Lady zapewnia potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią - uczucie suchości, wysoka chłonność i kontrola zapachu.
- TENA Lady z instaDRY™ Zone zapewnia ochronę przed przeciekaniem - błyskawiczne wchłanianie dzięki strefie instaDRY™. Strefa InstaDRY™ błyskawiczne wchłania płyn z dala od skóry, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo.
- TENA Lady z systemem Fresh Odour Control - większa pewność siebie dzięki systemowi Fresh Odour Control, który skutecznie kontroluje nieprzyjemny zapach.
- Podpaski na nietrzymanie moczu TENA Lady są pojedynczo pakowane, dzięki czemu możesz ją wygodnie nosić w torebce lub w kieszeni, a po zużyciu w prosty sposób wyrzucić.
- Przebadana dermatologicznie i bez środków zapachowych - wszystkie elementy zastosowane w tym produkcie zostały przetestowane dermatologicznie, są bezpieczne i przyjazne dla skóry.
- Program TENA Protects - krok po kroku zmniejszamy nasz ślad węglowy w Europie o 50% do 2030 roku, przyczyniając się w ten sposób do zrównoważonego rozwoju naszej planety. TENA zawsze troszczyła się o ludzi, dlatego naszym obowiązkiem jest również dbanie o planetę.

Podmiot odpowiedzialny:

Essity Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 435A,
02-801 Warszawa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Tena
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny