*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Test Alergia Pies Kot, 1 szt.

test diagnostyczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Test Alergia Pies Kot, 1 szt. Test Alergia Pies Kot, 1 szt.
Cena od 45,99 zł Cena regularna 56,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

TEST ALERGIA pies kot

Domowy TEST ALERGIA pies kot służy jest szybkim sposobem do jakościowego wykrywania we krwi przeciwciał klasy IgE (sIgE) swoistych wobec alergenów sierści psa i kota. Po uwzględnieniu objawów klinicznych test może służyć do oceny, czy występujące symptomy alergii są spowodowane nadwrażliwością typu 1.

Uzyskany w badaniu wynik testu jest poddany wizualnej interpretacji na podstawie zmiany barwy w polach testowych kasety, które zawierają immobilizowaną streptawidynę. Membrana kasety testowej zawiera przeciwciała sprzężone ze złotem koloidalnym skierowane przeciwko przeciwciałom klasy IgE osoby badanej. Ponadto w studzienkach S kasety testowej zaadsorbowane są biotynylowane alergeny kota i psa.

WSKAZANIA DO WYKONANIA TESTU ALERGIA pies kot:

TEST ALERGIA pies kot jest przeznaczony dla osób z podejrzeniem alergii (świąt luz zaczerwienienie skóry, powtarzające się łzawienie oczu i kichanie), zwłaszcza jeśli atopia dotyka najbliżej rodziny. U ponad 20% pacjentów z rozpoznaną alergią występują objawy kliniczne; osoby te narażone są na częste ataki astmy lub inne powikłania.

Alergia jest chorobą występującą w 20-25% przypadków w formie nadwrażliwości typu natychmiastowego z objawami w postaci nieżytu nosa, pokrzywki, atopowego zapalenia skóry, dolegliwości żołądkowo -jelitowych, duszności i rzadziej wstrząsu anafilaktycznego.  

FAQ

KTO POWINIEN WYKONAĆ TEST?

TEST ALERGIA pies kot jest przeznaczony dla osób z podejrzeniem alergii (świąd lub zaczerwienienie skóry, powtarzające się łzawieniem oczu i kichanie), zwłaszcza jeśli atopia dotyka najbliższej rodziny. U ponad 20% pacjentów z rozpoznaną alergią występują objawy kliniczne, osoby te narażone są na częste ataki astmy lub inne powikłania.

CO OZNACZA WYNIK NEGATYWNY?

Wynik negatywny testu oznacza, ze stężenie przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi jest niższe od stężenia progowego. W przypadku utrzymujących się objawów należy zgłosić się do lekarza.

CO OZNACZA WYNIK POZYTYWNY?

Wynik pozytywny testu oznacza że stężenie przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi jest wyższe od stężenia progowego. Należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym, który może zlecić wykonanie innych badań.

JAKA JEST DOKŁADNOŚĆ TESTU ALERGIA pies kot?

Dokładność testu (alergeny kota / E1 kot) wynosi 98%.

OPAKOWANIE  TESTU ALERGIA pies kot ZAWIERA: 

  • 1x kasetka testowa,
  • 1x pipeta plastikowa,
  • 1x fiolka z zakraplaczem zawierająca bufor o objętości wymaganej do wykonania 1 testu,
  • 1x sterylny nakłuwacz do pobieranie próbki krwi
  • 1x instrukcja użycia

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Marka
Marka TEST DIAGNOSTYCZNY
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny