*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Thermacare Kompresy Rozgrzewające Na Szyję, Ramiona, Nadgarstki, 2 szt.

plaster rozgrzewający

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Thermacare Kompresy Rozgrzewające Na Szyję, Ramiona, Nadgarstki, 2 szt. Thermacare Kompresy Rozgrzewające Na Szyję, Ramiona, Nadgarstki, 2 szt.
Cena od 27,49 zł Cena regularna 39,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

ThermaCare Kompresy Rozgrzewające Na Szyję, Ramiona i Nadgarstki

ThermaCare to wyrób medyczny w postaci rozgrzewających kompresów na szyję, ramiona i nadgarstki. Łagodzą ból do 16 h - 8 h podczas noszenia i do 8 h po zdjęciu kompresu. Ciepło wnika głęboko i rozluźnia napięte mięśnie. Kompresy pomagają poprawić mobilność.

Zastosowanie:

  • Łagodzenie bólów mięśni i (lub) stawów związanych z nadmiernym wysiłkiem, przeciążeniami, skręceniami oraz zapaleniem stawów.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować kompresu: na zmienioną chorobowo, podrażnioną lub uszkodzoną skórę; w miejscu siniaków lub obrzęków, które wystąpiły w ciągu ostatnich 48h; na obszary ciała z zaburzonym czuciem temperatury.
  • Nie należy używać kompresu w przypadku stwierdzenia wycieku zawartości komórek cieplnych lub jeśli kompres jest uszkodzony lub rozdarty.
  • Nie stosować jednocześnie z lekami stosowanymi miejscowo (na skórę) lub innymi produktami emitującymi ciepło (np. poduszkami grzewczymi, plastrami rozgrzewającymi itp.).
  • Nie należy używać kompresu u osób, które nie są w stanie przestrzegać wszystkich zaleceń dotyczących jego użytkowania lub u osób, które nie są w stanie samodzielnie usunąć kompresu (w tym u dzieci, niemowląt i niektórych osób w podeszłym wieku).

Ilość netto:

2 kompresy.

Dane podmiotu odpowiedzialnego:

ANGELINI PHARMA POLSKA SP.Z O.O.
Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka THERMACARE
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny