*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Urgo Elektrostymulator Do Ładowania, 1 szt.

elektrostymulator

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Urgo Elektrostymulator Do Ładowania, 1 szt. Urgo Elektrostymulator Do Ładowania, 1 szt.
Cena od 195,99 zł Cena regularna 252,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Urgo Elektrostymulator Do Ładowania

Urgo Elektrostymulator do ładowania to wyrób medyczny oparty o technologię medyczną TENS. Technologia medyczna TENS (ang. Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation, przezskórna neurostymulacja elektryczna) przynosi ulgę w bólu dzięki zastosowaniu prądu elektrycznego o specjalnie dobranym natężeniu.
Jest to metoda niewymagająca stosowania leków, codziennie wykorzystywana w ośrodkach leczenia bólu. Niezależnie od dolegliwości, elektroterapia TENS nie leczy przyczyn bólu, ale zmniejsza lub usuwa ból mięśni i stawów.
Prąd elektryczny jest przesyłany przez elektrody (obwód elektryczny z elementem żelowym) umieszczone na powierzchni skóry. Powoduje on elektryczne pobudzenie nerwów. Podwójny efekt redukcji bólu:
NATYCHMIASTOWE: ograniczenie przesyłania sygnałów bólowych do rdzenia kręgowego, określone inaczej jako efekt „bramkowania” (ang. gate control),
DŁUGOTRWAŁE: zwiększenie wydzielania endorfin, naturalnych hormonów przeciwbólowych wytwarzanych przez mózg.
Leczenie metodą elektroterapii umożliwia natychmiastową i długotrwałą ulgę w bólu.
Wszystkie programy elektroterapii są skuteczne: zostały przetestowane naukowo, a technologia została zatwierdzona przez instytucje medyczne.

Kategoria produktu:
Wyrób medyczny

Wskazania:
- bóle mięśniowe (opóźniona bolesność mięśni, przykurcze, bóle pleców, lumbago, kręcz karku itp.);
- bóle stawowe (choroba zwyrodnieniowa stawów, zapalenie stawów, itp.);
- neuralgie (rwa kulszowa, rwa szyjno-barkowa, rwa udowa) po konsultacji z lekarzem;
- bóle urazowe (skręcenie, zapalenie ścięgien, naciągniecie itp.) po konsultacji z lekarzem..

Sposób użycia:
Przed użyciem produktu należy uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania.
Przed pierwszym użyciem zaleca się pełne naładowania elektrostymulatora.
Film pokazujący sposób użycia oraz obsługę urządzenia można znaleźć na stronie www.urgotens.pl

Przeciwwskazania i środki ostrożności:
Nie nakładać: w okolicy serca, na klatce piersiowej, z przodu ani z boku szyi (tętnica szyjna, gardło), w okolicy genitaliów, na głowę. Nie stosować u osób: z wszczepionym urządzeniem (rozrusznik, pompa insulinowa, glukometr do monitorowania glikemii, defibrylator itp.), ze zmianami skórnymi na obszarach tych zmian (podrażniona skóra, wysypka skórna, rana pooperacyjna, świeża blizna, obecność zszywek, rana urazowa, owrzodzenie żylne lub tętnicze, owrzodzenie cukrzycowe, oparzenia itp.), z ciężką niewydolnością żylną (żylaki, zapalenie żył, zapalenie żył głębokich, owrzodzenie żylakowe) lub z zakrzepicą tętniczą na obszarach objętych schorzeniem, z upośledzoną wrażliwością skóry (niektórzy chorzy na cukrzyce, osoby w podeszłym wieku) na obszarach objętych schorzeniem, z chorobami nowotworowymi w obrębie zmian nowotworowych lub zakażonych lub w ich pobliżu, w ciąży na brzuch, w ciąży na plecy bez konsultacji z lekarzem, z epilepsją w obrębie głowy, szyi i ramion.
Informacje dla użytkownika lub pacjenta o prawdopodobnym ryzyku związanym z używaniem wyrobu zgodnie z jego przewidzianym zastosowaniem: Szczegółowe informacje, w tym również ryzyko związane z zastosowaniem produktu URGO Elektrostymulator do ładowania, zostały opisane w ulotce dołączonej do opakowania.

Producent:
JKH Health Co., Ltd., 4-5F, Building 12, Hengmingzhu Industrial Park, Xinqiao Tongfuyu Industrial Area, Shajing, Baoan, Shenzhen, Chiny
Autoryzowany przedstawiciel w UE: Shanghai International Holding Corp. GmbH (Europe), Ei_estrasse 80, 20537 Hamburg, Niemcy

Dystrybutor:
Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Urgo
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny