*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Uriel Rękaw Na Udo, 1 szt.

rękaw na udo

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Uriel Rękaw Na Udo, 1 szt. Uriel Rękaw Na Udo, 1 szt.
Cena od 49,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Uriel rękaw na udo

Uriel rękaw na udo to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o zapewnieniu wsparcia i ochrony podczas aktywności sportowych. Jego uniwersalny rozmiar sprawia, że pasuje do różnych użytkowników, zapewniając doskonałe dopasowanie. Wykonany z oddychającej siatki powietrznej, gwarantuje komfort użytkowania nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Niezwykle wysoka jakość materiałów, z jakich został wykonany, czyni go trwałym i niezawodnym towarzyszem podczas treningów. Uriel rękaw na udo idealnie nadaje się do praktykowania wszelkich aktywności sportowych, od biegania po ćwiczenia siłowe.

Jedną z najważniejszych cech tego produktu jest mocna kompresja, która spełnia dwie kluczowe funkcje. Po pierwsze, zapewnia skuteczną ochronę przed potencjalnymi urazami, stanowiąc swoisty element zabezpieczający podczas wykonywania ruchów. Po drugie, wspomaga krążenie krwi, redukując gromadzenie się kwasu mlekowego oraz zmęczenie mięśni, co wpływa na wydajność i komfort treningu.

Innowacyjna konstrukcja o dużej gęstości chroni mięśnie przed usztywnieniem, skurczami oraz mikro urazami, co jest szczególnie istotne podczas bardziej wymagających ćwiczeń. Ponadto, rękaw jest bardzo łatwy w użyciu - łatwo go założyć i zdjąć, co jest niezwykle praktyczne podczas szybkich zmian w treningu.

Zastosowanie:

  • Ochrona przed potencjalnymi urazami,
  • Zapobieganie usztywnieniu i skurczom mięśni.

Zawartość opakowania:

  • 1 sztuka

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Uriel