*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Verino Pro SARS-CoV-2 Ag Rapid Test Wymaz z Nosa, 1 szt.

test diagnostyczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Verino Pro SARS-CoV-2 Ag Rapid Test Wymaz z Nosa, 1 szt. Verino Pro SARS-CoV-2 Ag Rapid Test Wymaz z Nosa, 1 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Verino Pro SARS-CoV-2-Ag Rapid Test Wymaz z Nosa 1 Sztuka

Szybki test Verino® Pro SARS-CoV-2-AG to test immunochromatograficzny przeznaczony do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenu białkowego nukleokapsydu SARS-CoV-2 w próbce wymazu z nosa. Test ten pozwala na wstępne wykrycie infekcji COVID-19 w krótkim czasie - wynik badania otrzymywany jest po 15 minutach od momentu wykonania testu. Negatywny wynik testu u osób z charakterystycznymi objawami COVID-19 powinien zostać potwierdzony dodatkowo badaniem molekularnym. Test Verino Pro SARS-CoV-2-Ag to test przeznaczony do samokontroli. Odpowiedni dla osób powyżej 16 roku życia.

Charakterystyka:
- Swoistość - 99,48 %
- Czułość - 96,69%
- Dokładność - 98,68%

Sposób użycia:
1. Przed przystąpieniem do wykonania testu należy umyć ręce ciepłą wodą z mydłem lub środkiem dezynfekującym.
2. Należy wsunąć sterylną wymazówkę do jednego nozdrza na głębokość około 2,5 cm i obrócić nią delikatnie 5 razy, by dobrze zebrać wymaz. Powtórzyć czynność wkładając tą samą wymazówkę do drugiego nozdrza. Pobraną próbkę należy zbadać w ciągu 5 minut od zebrania wymazu.
3. Ampułkę z buforem należy obrócić w ten sposób, aby cały roztwór buforowy spłyną na dno ampułki. Następnie należy otworzyć ampułkę i przelać roztwór buforowy do probówki.
Włożyć wymazówkę do probówki wypełnionej płynem buforowym i obrócić wymazówką 5 razy, ściskając probówkę i trzymając główkę wymazówki przy dnie i bokach probówki.
4. Wyjąć kasetę testową i umieścić na płaskiej powierzchni. Nanieść 3 krople próbki badanej na wgłobienie widoczne na kasecie testowej.
5. Odczytać wynik 15 minut po naniesieniu roztworu. Wynik odczytany po 20 minutach będzie niewiarygodny.

Interpretacja wyników:
Wynik pozytywny:
- Obecność dwóch linii jako linii kontrolnej (C) i linii testowej (T) w oknie wyników wskazuje na wynik pozytywny. Nawet przy bardzo słabo różowej linii testowej wynik jest również oceniany jako pozytywny. Jeśli wynik testu jest pozytywny: wynik pozytywny oznacza, że ​​prawdopodobnie jesteś zarażony COVID-19. Należy skontaktować się z lekarzem, aby ustalić dalsze postępowanie. Wynik testu należy potwierdzić testem PCR. Dopóki wynik nie zostanie potwierdzony, należy pozostawać w izolacji zgodnie z lokalnymi wytycznymi.
Wynik negatywny:
- W obszarze kontrolnym (C) pojawia się kolorowa linia. Brak widocznej różowej/czerwonej linii w obszarze testowym (T). Jeśli wynik testu jest ujemny: Wynik ujemny oznacza, że prawdopodobnie nie masz COVID-19. Należy pamiętać, że wynik ujemny nie wyklucza całkowicie zakażenia COVID-19, zwłaszcza w przypadku występowania charakterystycznych dla COVID-19 objawów. Jeśli wynik jest ujemny a Twoje objawy świadczą o infekcji COVID-19, powinieneś skontaktować się z lekarzem.
Nieprawidłowy wynik:
- Jeśli linia kontrolna (C) nie jest widoczna w oknie wyników po wykonaniu testu, wynik jest uważany za nieważny. Jeśli wynik testu jest nieprawidłowy: być może nie wykonałeś testu poprawnie. Przeczytaj ponownie instrukcję użycia i powtórz test z nowym zestawem testowym. Jeśli wyniki testu są nadal nieważne, skontaktuj się z lekarzem lub centrum testowym COVID-19.

Informacje producenta:
Nie zamieniaj ani nie mieszaj roztworów buforowych z różnych partii. Ostrożnie obchodź się z roztworem buforowym, nie dopuszczaj do kontaktu roztworu z oczami lub skórą. Jeśli dojdzie do kontaktu oczu lub skóry z płynem buforowym należy obficie spłukać je wodą. Podczas testowania innych osób stosuj niezbędne środki ochrony osobistej (rękawiczki, maskę na twarz).

Producent:
VivaChek Biotech (Hangzhou) Co

Dodatkowe informacje

Marka
Marka TEST DIAGNOSTYCZNY
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny