*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Your Kaya Mini, 24 szt.

tampony higieniczne

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Your Kaya Mini, 24 szt. Your Kaya Mini, 24 szt.
Cena od 15,99 zł Cena regularna 19,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Postaw na YOUR KAYA Tampony o chłonności: Mini!

Łatwe w aplikacji, chłonne i niewyczuwalne. Tampony nie zawierają chemicznych materiałów (pestycydów, glifosatu, dioksyn) powodujących suchość pochwy i bolesne miesiączki.

O produkcie:

  • Nie bielone chlorem – biel tamponów to efekt uboczny dezynfekcji wodą utlenioną! Stawiamy na to, co naturalne – komfortowy okres bez przecieków, podrażnień i ani grama plastiku!
  • Każdy z bawełnianych tamponów Your KAYA owinięty jest w otoczkę stworzoną z całkowicie biodegradowalnego i kompostowalnego materiału NatureFlex™. 

Sposób użycia

Umyj ręce i przyjmij wygodną na siebie pozycję (na stojąco, kucając, leżąc, jak wolisz). Odwiń tampon z owijki i pociągnij za sznureczek, by upewnić się, że się nie urwie.
Następnie chwyć tampon, rozchyl wargi sromowe i wprowadź go do pochwy powolnym, delikatnym ruchem. Popchnij go dalej za pomocą palca wskazującego. Tampon jest na odpowiedniej głębokości w momencie, kiedy przestajesz go czuć w sobie.
Tampony należy wymieniać co maksymalnie 6-8 godzin, uprzednio myjąc ręce.

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Your Kaya

Składniki

100% organicznej bawełny. Owijki tamponów zrobione są z w pełni biodegradowalnego i kompostowalnego materiału NatureFlex™.