Ziółko Herbatka Ziołowa Detoks, 80 g

herbata oczyszczająca organizm

Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

12,49 zł / 100 g
Ziółko Herbatka Ziołowa Detoks, 80 g Ziółko Herbatka Ziołowa Detoks, 80 g
Cena od 9,99 zł
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Ziółko Herbatka Ziołowa Detoks 80 g

Herbatka ziołowa na detox, na oczyszczanie organizmu, to aromatyczna i wspierająca procesy zdrowienia mieszanka. Jakość działania każdego składnika została szczegółowo przebadana. Nasza herbata ziołowa detoks posiada w składzie doskonałe zestawienie: czystek, pokrzywę, ostropest, skrzyp polny, aronię, nagietek, a także oregano.

Suplementy diety w postaci herbat ziołowych mają łagodne i długotrwałe działanie. Regularne spożywanie naparów daje dobre efekty, potrzeba jednak systematyczności. Zioła mają moc detoksykującą, pomagają w regeneracji komórek i wspierają działanie narządów wewnętrznych. Fakt ten został przebadany klinicznie w różnych badaniach naukowych. Picie świeżo przygotowanego naparu mieszanek ziołowych wspiera zdrowie, ułatwia wydzielanie toksycznych produktów przemiany materii, a także ma dobroczynny wpływ na nasze samopoczucie.

Sposób użycia:
Napar można popijać na ciepło lub na zimno — w zależności od tego, jak wolisz. Smakuje doskonale zimą, a także schłodzony latem. Pobudza trawienie oraz pomaga polepszyć przepływ limfy w ciele. Naturalne surowce zielarskie zbierane na terenie Polski z bezpiecznych stanowisk oddalonych od aglomeracji miejskich i tras szybkiego ruchu, tworzą aromatyczny napój pełen smaku kwietnych łąk. Wystarczy zalać gorącą wodą i zaparzać pod przykryciem 15-20 minut.

Składniki:
liść czystka, liść pokrzywy, mielone ziarno ostropestu, ziele skrzypu polnego, owoc aronii, płatki nagietka, liść oregano.

Przeciwwskazania:
Nasza propozycja to starannie dobrane zioła, ale można je stosować tylko, jeśli nie jesteś uczulony na któryś ze składników herbatki. Warto zwrócić szczególną uwagę na rośliny z rodziny astrowatych (compositae). Naparu powyższego nie powinny także pić kobiety ciężarne oraz jeśli karmią piersią. Nie zalecamy także podawania dzieciom, które nie skończyły 18 lat. Pamiętaj także, że suplement diety, który oferujemy, nie zastąpi dobrego wyżywienia i zdrowego stylu życia.

Podmiot odpowiedzialny:
Bartosz Domański
Łopiennik Dolny-Kolonia 1,
22-351 Łopiennik Górny,
woj. lubelskie

Informacje dodatkowe

Marka
Marka ZIÓŁKO