*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Ziółko Pokrzywa, 200 g

suszone liście pokrzywy

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 48h

Sprawdź dostępność w aptekach

7,14 zł / 100 g
Ziółko Pokrzywa, 200 g Ziółko Pokrzywa, 200 g
Cena od 14,29 zł Cena regularna 16,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 48h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Ziółko Pokrzywa 200 g

Ziółko Pokrzywa to produkt zawierający suszone liście pokrzywy. 

Właściwości:
- Wykazuje właściwości moczopędne, dlatego zwiększa ilość wydalanego mocznika z organizmu i polecana jest osobom cierpiącym na kamicę nerkową.
- Pozytywnie oddziałuje na włosy i paznokcie poprzez wysoką zawartość witamin B1, C, E, i K, a także fosforu, manganu, krzemu czy wapnia, które są również niezwykle potrzebne, aby cały organizm funkcjonował dobrze oraz miał wysoką odporność.
- Pokrzywa jest najbogatszym naturalnym źródłem żelaza, co predestynuje ją do stosowania przez kobiety będące w trakcie ciąży lub menopauzy.

Sposób użycia:
Napar z pokrzywy:
W pierwszej kolejności należy wsypać odmierzoną ilość suszu do garnka, zalać zimną wodą i doprowadzić do wrzenia. Następnie należy przykryć to naczynie i gotować jeszcze przez 5 minut. Po zakończeniu tego etapu, należy wyłączyć kuchenkę i trzymać pod przykryciem przez kolejne 10 minut.

Przeciwwskazania:
Do tej pory nie stwierdzono, by stosowanie pokrzywy zwyczajnej miało jakieś szczególne przeciwwskazania. Do wyjątków należy jednak zaliczyć osoby, które cierpią na niewydolność nerek. Właściwości moczopędne tej rośliny mogą przyczynić się do zbytniego obciążenia tych organów. Nie zaleca się również, by pokrzywa była stosowana przez osoby borykające się z cukrzycą.

Dodatkowe informacje

Marka
Marka ZIÓŁKO