Reparil Gel N 40 g

22.65 22,65 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
02105
Opis produktu

Reparil Gel N 40 g

Reparil Gel N stosowany jest miejscowo w leczeniu wspomagającym w celu złagodzenia dolegliwości pourazowych takich jak stłuczenia, krwiaki, zgniecenia, urazy stawów.

Dawkowanie:
Produkt leczniczy przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego, miejscowo na skórę. Żel należy nanosić i rozprowadzić na chore miejsce i jego okolice 1 do 3 razy na dobę, do ustąpienia objawów, tj. 1 do 2 tygodni. Żel można rozsmarować lub wcierać w skórę.

Działania niepożądane:
Częstość występowania i klasyfikacja zgodnie z MedDRA działań niepożądanych określono następująco: Bardzo rzadko: < 1/10 000
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej Bardzo rzadko mogą wystąpić w miejscu aplikacji reakcje nadwrażliwości wraz z zaczerwienieniem skóry i jej wysychaniem, wysypka, rumień, zapalenie skóry, złuszczanie skóry, pokrzywka.
Po miejscowym podaniu produktów leczniczych zawierających salicylany, a szczególnie po zastosowaniu na duże powierzchnie skóry, nie można wykluczyć wystąpienia działania ogólnego wpływającego na specyficzne układy (np. działania niepożądane ze strony wątroby, nerek, układu pokarmowego) lub nawet na cały organizm (np. reakcje nadwrażliwości, astma) ze względu na znany taki wpływ tych produktów leczniczych.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na salicylany, escynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie należy stosować produktu leczniczego na otwarte rany, błony śluzowe, obszary skóry poddane napromienianiu. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży. Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek, niewydolnością nerek.  
 

Reparil Gel N 40 g Informacje dodatkowe

  • Kategoria Wzmocnienie naczyń krwionośnych
  • Opakowanie40 g
  • Substancja czynna: Diethylamini salicylas, Escinum
  • Dawka: (0,01g+0,05g)/g
  • Typ Leku: OTC
  • Podmiot odpowiedzialny: MADAUS GMBH
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08 marca 2005 r., przez Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie.